Piątek, 15 październik 2021, imieniny: Jadwigi, Teresy, Florentyny
A- A+

Aktualności

OTWARCIE BOISKA I BIEŻNI W MSTOWIE / 2014-10-17

20 października o godz. 9.45 otwierana będzie bieżnia lekkoatletyczna, skocznia do soku w dal oraz boiska do piłki nożnej przy Zespole Szkół w Mstowie.

więcej

MODERNIZACJA DRÓG W JASKROWIE I WANCERZOWIE / 2014-10-13

MODERNIZACJA DRÓG W JASKROWIE I WANCERZOWIE

W Jaskrowie wybudowana będzie droga na odcinku od ul. Starowiejskiej do asfaltowej drogi śródpolnej. Prace potrwają do końca listopada.
 

więcej

PIŁKARKI SZKOŁY POSTAWOWEJ W MSTOWIE TRZECIĄ DRUŻUNĄ POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO / 2014-10-12

Pięknym sukcesem reprezentacji mstowskiej szkoły podstawowej  zakończył się turniej finałowy w piłce nożnej dziewcząt. Piłkarki  zostały brązowymi medalistkami powiatu – wielkie brawa za wspaniałą postawę we wszystkich meczach!

więcej

MSTÓW MISTRZEM POWIATU / 2014-10-12

MSTÓW MISTRZEM POWIATU

Pięknym sukcesem mstowskich piłkarzy zakończyła się Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców. Nasza reprezentacja została mistrzem powiatu, wygrywając kolejno trzy turnieje – eliminacyjny, półfinałowy i finałowy.

więcej

GOK BĘDZIE MIAŁ NOWY DACH / 2014-10-09

GOK BĘDZIE MIAŁ NOWY DACH

Na budynku Gminnego Ośrodka Kultury wymienione zostanie pokrycie dachowe. Dotychczasowe z blachy trapezowej będzie usunięte i zastąpi je blacha dachówkowa.

więcej

MALOWANIE MOSTU W MSTOWIE / 2014-10-04

MALOWANIE MOSTU W MSTOWIE

Zmieni się kolorystyka mostu nad rzeką Wartą w ciągu ulicy Kościelnej we Mstowie. Teraz obiekt szpeci, a powinien być jedną z wizytówek Mstowa.

więcej

ULICE W JASKROWIE MAJĄ NOWĄ NAWIERZCHNIĘ, A W SIEDLCU POCZĄTEK PRAC / 2014-09-30

ULICE W JASKROWIE MAJĄ NOWĄ NAWIERZCHNIĘ, A W SIEDLCU POCZĄTEK PRAC

W Jaskrowie zakończyła się przebudowa ulic: Lazurowej, Pogodnej i Słonecznej. W Siedlcu rozpoczęły się prace na drodze powiatowej.

więcej

NA PRZYSTANKACH NOWE KOSZE NA ŚMIECI / 2014-09-18

NA PRZYSTANKACH NOWE KOSZE NA ŚMIECI

Gmina Mstów stopniowo wymienia kosze na śmieci na przystankach autobusowych. W tym roku wymieniono także wiaty przystankowe - nowe pojawiły się w Mokrzeszy, Kobyłczycach, Srocku i Mstowie.

więcej

OGŁOSZENIE O WYBORZE OFERTY / 2014-08-29

W postępowaniu w formie zapytania ofertowego na wykonanie zadania „Przebudowa drogi o długości 110mb w Małusach Małych”, w wyniku oceny złożonych ofert wybrana została oferta nr 2 złożona przez:

więcej

DROGA SZUTROWA / 2014-08-19

DROGA SZUTROWA

Nawierzchnia drogi gminnej prowadzącej z sołectwa Kuchary do Przybyłowa w gminie Kłomnice została poprawiona. Droga ma nawierzchnię szutrową.

więcej

DROGA TRANSPORTU ROLNEGO LATOSÓWKA – CEGIELNIA / 2014-08-19

DROGA TRANSPORTU ROLNEGO LATOSÓWKA – CEGIELNIA

Rozpoczyna się budowa drogi transportu rolnego Latosówka – Cegielnia. Gmina Mstów rozstrzygnęła przetarg i podpisała umowę z wykonawcą. Droga na odcinku o długości 1640 m i szerokości 4 m będzie miała nawierzchnię asfaltową.

więcej

BUDOWA BOISKA I BIEŻNI W MSTOWIE / 2014-08-12

BUDOWA BOISKA I BIEŻNI W MSTOWIE

Dobiega końca budowa boiska do piłki nożnej, skoczni do skoku w dal oraz bieżni lekkoatletycznej przy Zespole Szkół w Mstowie.

więcej

STRAŻACKA ŚWIETLICA W JASKROWIE / 2014-07-25

STRAŻACKA ŚWIETLICA W JASKROWIE

Strażacy z OSP Jaskrów przygotowują świetlicę. Będzie służyła mieszkańcom Jaskrowa. Remontują cztery pomieszczenia w remizie strażackiej. Projekt otrzymał 29 tysięcy złotych dofinansowania. Wniosek złożono w ramach konkursu Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury” - „Małe projekty”.

więcej

STRAŻACY OSP MSTÓW REALIZUJĄ PROJEKT "MSTÓW PO STRONIE NATURY" / 2014-07-19

STRAŻACY OSP MSTÓW REALIZUJĄ PROJEKT

Ochotnicza Straż Pożarna we Mstowie otrzymała grant w wysokości 3 tysięcy zł od Fundacji Cemex " Budujemy Przyszłość". Mstowscy Strażacy realizują projekt " Mstów po stronie Natury". Porządkują teren Góry Stróżnica gdzie zachował się wapiennik, a w pobliżu niewielkie wyrobisko kamienia wapiennego. W ramach projektu OSP Mstów porządkuje również koryto rzeki Warty. Te prace poprawić mają walory turystyczne Mstowa.

więcej

MAŁUSY WIELKIE – ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI DROGOWYCH / 2014-07-15

MAŁUSY WIELKIE – ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI DROGOWYCH

W Małusach Wielkich oddano do użytku przebudowane dwie drogi gminne. Droga dojazdowa do cmentarza na odcinku 243m ma nawierzchnię asfaltową. Przebudowana została także droga dojazdowa na tzw. Pustkowiu na odcinku 193m.

więcej
Zobacz również: Archiwum