Sobota, 15 czerwiec 2024, imieniny: Wita, Jolanty
A- A+

Sołectwa

 

solectwa

Sołectwo Imię i nazwisko Sołtysa
Sołectwo Brzyszów Jan Rak
Sołectwo Cegielnia Konrad Błachowicz
Sołectwo Jaskrów Krystyna Tyras
Sołectwo Jaźwiny Iwona Boral
Sołectwo Kłobukowice (z miejscowością Łuszczyn) Łukasz Heręży
Sołectwo Kobyłczyce Artur Jabłoński
Sołectwo Krasice Ireneusz Bekus
Sołectwo Kuchary Daniel Trąbski
Sołectwo Kuśmierki Mirosław Kowalczyk
Sołectwo Latosówka Mariusz Pruban
Sołectwo Małusy Małe Beata Białek
Sołectwo Małusy Wielkie Czesław Makowski
Sołectwo Mokrzesz (z miejscowością Pniaki Mokrzeskie) Anna Mazia
Sołectwo Mstów Eugeniusz Cierpiałowski
Sołectwo Siedlec (z miejscowością Gąszczyk) Krzysztof Choryłek
Sołectwo Srocko Wojciech Piaszczyk
Sołectwo Wancerzów (z miejscowością Rajsko) Katarzyna Rozpondek
Sołectwo Zawada Jerzy Siwek

 


RADY SOŁECKIE W SOŁECTWACH GMINY MSTÓW

Lp. Sołectwo Skład Rady Sołeckiej
1. Sołectwo Brzyszów 1. Damian Podsiedlik
2. Artur Jaksender
3. Stefan Jaksender
4. Paweł Krzywda

5. Czesław Chrapoński
6. Ewelina Kaleta
7. Józef Dudek
2. Sołectwo Cegielnia 1. Grzegorz Buczak
2. Piotr Gerke
3. Andrzej Zgrzebny
4. Elżbieta Knysak
5. Jolanta Stępień
3. Sołectwo Jaskrów 1. Marian Łapaj
2. Beata Puchalska
3. Elżbieta Tobiańska
4. Waldemar Trojanowski
5. Renata Tyras
6. Edyta Żyznowska
4. Sołectwo Jaźwiny 1. Iwona Weżgowiec
2. Rafał Kabacik
3. Andrzej Bajor
4. Przemysław Włodarczyk
5. Małgorzata Wypych
5. Sołectwo Kłobukowice 1. Krzysztof Walaszczyk
2. Tadeusz Kuban
3. Michał Mermer
4. Tomasz Kowalczyk
5. Bogusława Mazurkiewicz-Raźniak
6. Sołectwo Kobyłczyce 1. Grzegorz Stachurski
2. Konrad Michalczyk
3. Marek Lisowski
4. Adrian Jabłoński
5. Alina Kowalczyk
7. Sołectwo Krasice 1. Jacek Piechowicz
2. Zenon Boral
3. Katarzyna Bajor
4. Sławomir Kała
5. Eugeniusz Boral
6. Monika Pardela
7. Agnieszka Boral
8. Sołectwo Kuchary 1. Kamil Całusiński
2. Henryk Nowakowski
3. Adrian Notoński
4. Piotr Rospądek
5. Robert Rozpondek
6. Danuta Sokalska
9. Sołectwo Kuśmierki 1. Adam Radosz
2. Beata Machura
3. Mirosław Stefaniak
4. Dariusz Choryłek
5. Janusz Borowin
10. Sołectwo Latosówka 1. Roman Nowak
2. Zofia Nowak
3. Marcin Wychowaniec
4. Aneta Ociepa
5. Wioletta Wyrazik
6. Natalia Pruban
11. Sołectwo Małusy Małe 1. Renata Choryłek
2. Przemysław Białek
3. Mirosław Kasztelan
4. Michał Stępień
5. Julian Całus
6. Henryk Królikowski
12. Sołectwo Małusy Wielkie 1. Paulina Czyż
2. Henryk Kalota
3. Marek Sypuła
4. Daniel Mermer
5. Piotr Moroń
13. Sołectwo Mokrzesz (z miejscowością Pniaki Mokrzeskie) 1. Grażyna Dudek
2. Marek Chmielarz
3. Jerzy Walaszczyk
4.
Adam Jakubczak
5. Witold Wolański

6. Małgorzata Liberda
7. Małgorzata Kamińska
14. Sołectwo Mstów 1. Czesław Zyzik
2. Krzysztof Puczyński
3. Elżbieta Woldan
4. Andrzej Purgal
5. Rajmund Grzesiczak
15. Sołectwo Siedlec 1. Piotr Sojda
2. Marcel Figzał
3. Damian Jaksender
4. Justyna Kozina
5. Przemysław Małolepszy
16. Sołectwo Srocko 1. Teresa Jezierska
2. Michał Gradzik
3. Aleksandra Purgal
4. Józef Kręciwilk
5. Jerzy Szymczyk
17. Sołectwo Wancerzów 1. Katarzyna Gołkowska
2. Tadeusz Brędzel
3. Irena Gaudy
4. Lucyna Pęzik
5. Maria Rozpondek
18. Sołectwo Zawada 1. Marek Kowalczyk
2. Ewa Wosik
3. Małgorzata Konarska 
4. Remigiusz Pardela
5. Edward Śpiewakowski
6. Sławomir Biś
7. Mirosław Zatoń
8. Zbigniew Jędras
9. Zdzisław Chrapoński
Wstecz