Poniedziałek, 03 październik 2022, imieniny: Teresy, Heliodora, Jana
A- A+

Ochotnicza Straż Pożarna

Jubileusz OSP Mstów / 2022-09-21

Jubileusz OSP Mstów

„Służba to trud i obowiązek, służba to poświęcenie, Kto ojczyźnie służy, sam sobie służy”. Tymi słowami rozpoczęły się obchody 110–lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Mstowie, które odbyły się w niedzielę 18 września. Jubileusz połączony był z przekazaniem do użytku nowej remizy OSP Mstów.

więcej

"Budowa garaży dla OSP Mstów" / 2022-07-14

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mstowie mają nową remizę! Zakończono rozbudowę i przebudowę istniejącego budynku garażowego OSP w Mstowie.

więcej

Dotacje dla jednostek OSP / 2022-06-06

Dotacje dla jednostek OSP
Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu Gminy Mstów każdego roku składają wnioski o dofinansowanie do zakupu sprzętu i wyposażenia. Środki finansowe przeznaczone na ten cel pochodzą z różnych źródeł.
 
więcej

Dzień Strażaka / 2022-05-04

Dzień Strażaka

Druhny i Druhowie, Strażacy! Z okazji Waszego Święta dziękujemy za wielkie zaangażowanie, godną podziwu ofiarność, odwagę, upór i konsekwencję w obliczu licznych zagrożeń - z którymi, często narażając własne zdrowie i życie, musicie się zmierzyć.

więcej

Promesa na zakup samochodu dla OSP Kuchary / 2022-05-02

Promesa na zakup samochodu dla OSP Kuchary

48 Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa śląskiego otrzymało promesy na zakup samochodów pożarniczych. Wśród nich znalazła się jednostka OSP Kuchary.
 

więcej

Fotowoltaika w remizie OSP Małusy Wielkie / 2022-02-17

Fotowoltaika w remizie OSP Małusy Wielkie

Na dachu budynku remizy OSP w Małusach Wielkich została zamontowana instalacja fotowoltaiczna.

więcej

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Kuchary / 2022-01-21

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Kuchary

Jednostka OSP Kuchary znalazła się na liście rankingowej MSWiA, zatwierdzającej dofinansowania do zakupu nowych samochodów ratowniczo-gaśniczych w 2022 r.
 

więcej

Prezesi i Naczelnicy w jednostkach OSP gminy Mstów / 2021-12-20

Prezesi i Naczelnicy w jednostkach OSP gminy Mstów
We wszystkich jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy odbyły się Zebrania Sprawozdawczo-Wyborcze. Poniżej przedstawiamy listę Prezesów i Naczelników w obecnej kadencji - większość dotychczasowych władz w jednostkach OSP nie uległa zmianie.
więcej