Niedziela, 26 wrzesień 2021, imieniny: Wawrzynca, Kosmy, Damiana
A- A+

Ochotnicza Straż Pożarna

Remont schodów przy remizie OSP Małusy Wielkie / 2019-06-22

Remont schodów przy remizie OSP Małusy Wielkie

Przy remizie OSP w Małusach Wielkich wykonano remont schodów, prowadzących do świetlicy wiejskiej i utwardzono kostką brukową teren wokół budynku.

 

więcej

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka / 2019-05-21

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

Delegacje Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu częstochowskiego spotkały się 19 maja w Przyrowie, aby uroczyście świętować Powiatowe Obchody Dnia Strażaka.

 

więcej

II Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny” / 2019-05-13

II Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny”

W Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie odbył się II Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny”, pod honorowym patronatem Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigi Wiśniewskiej.

 

więcej

Dzień Strażaka / 2019-05-04

Dzień Strażaka

Druhny i Druhowie, Strażacy!

Z okazji Waszego Święta dziękujemy za wielkie zaangażowanie, godną podziwu ofiarność, odwagę, upór i konsekwencję w obliczu licznych zagrożeń, z którymi, często narażając własne zdrowie i życie, musicie się zmierzyć.

 

więcej

Gminne uroczystości OSP z okazji Św.Floriana / 2019-05-04

Gminne uroczystości OSP z okazji Św.Floriana

W Kościele parafialnym w Mstowie odbyła się uroczysta msza święta o Boże błogosławieństwo i pomyślny przebieg akcji dla strażaków, służących na terenie gminy Mstów. 04 maja strażacy obchodzą święto swojego patrona, Św.Floriana.

więcej

Pierwsza pomoc w SP Kuchary / 2019-04-25

Pierwsza pomoc w SP Kuchary

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi przedszkolaki i uczniowie Szkoły Podstawowej w Kucharach zostali przeszkoleni z zakresu pierwszej pomocy.

więcej

Eliminacje powiatowe OTWP / 2019-04-08

Eliminacje powiatowe OTWP

W Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie miały miejsce powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

 

więcej

OTWP „Młodzież zapobiega pożarom” / 2019-04-03

OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”

W Szkole Podstawowej w Mstowie po raz czwarty odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

 

więcej