Sobota, 23 październik 2021, imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
A- A+

Budowa ogólnodostępnej strefy aktywności ruchowej w Srocku / 2018-07-02

Wniosek „Budowa ogólnodostępnej strefy aktywności ruchowej w miejscowości Srocko” został wybrany do dofinansowania PPJ w ramach przedsięwzięcia 1.3.3 Budowa lub doskonalenie ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, kulturalnej.


Rada Stowarzyszenia "Partnerstwo Północnej Jury" w dniu 19 czerwca 2018r. dokonała wyboru operacji w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność - z naboru trwającego od 25 kwietnia 2018r. do 8 maja 2018r.

str-tyt

Operacja będzie polegała na budowie ogólnodostępnej strefy aktywności ruchowej i rekreacyjnej na terenie przy remizie w Srocku. Realizacja zadania obejmuje m.in.:

- ruchowy plac zabaw dla dzieci,

- siłownię zewnętrzną,

- stolik do gry w szachy, ławki.

 

W ramach działania będą również promowane proekologiczne zachowania poprzez zamontowanie pojemników do selektywnego segregowania śmieci, jak również umieszczone zostaną tablice informacyjne o tematyce ekologicznej.
 

srocko

Planowany projekt jest odpowiedzią na zgłaszane problemy lokalnej społeczności, które były m.in. jednym z tematów zebrań sołeckich w miejscowości Srocko. Realizacja zadania nastąpi wiosną 2019 roku.

 

Więcej: http://www.jura-ppj.pl/

Wstecz