Poniedziałek, 03 październik 2022, imieniny: Teresy, Heliodora, Jana
A- A+

Owocowo w Mstowie

FINAŁ WARSZTATÓW DESIGN W TERENIE! – WYSTAWA PREZENTUJĄCA REZULTATY WARSZTATÓW / 2011-10-17

FINAŁ WARSZTATÓW DESIGN W TERENIE! – WYSTAWA PREZENTUJĄCA REZULTATY WARSZTATÓW

FINAŁ WARSZTATÓW DESIGN W TERENIE! – WYSTAWA PREZENTUJĄCA REZULTATY WARSZTATÓW

więcej

ZESPÓŁ "DESIGN W TERENIE!" JEST JUŻ W MSTOWIE / 2011-10-13

ZESPÓŁ

"Design w terenie!" to warsztaty projektowe, których celem jest poprawa jakości przestrzeni publicznych wybranej gminy w województwie śląskim. Tegoroczna edycja warsztatów zagościła w gminie Mstów. Sukces warsztatów zależy od czynnego udziału lokalnej społeczności w tworzeniu wspólnej wizji. Już od pierwszego dnia zespół „Design w terenie!” intensywnie zapoznawał się z specyfiką gminy podczas wizyt terenowych w najważniejszych jej punktach.

więcej

ROZPOCZYNA SIĘ "DESIGN W TERENIE! " / 2011-10-12

ROZPOCZYNA SIĘ

W gminie Mstów rozpoczynają się siedmiodniowe warsztaty "Designe w terenie". Studenci pod okiem projektantów zmieniać będą jakość przestrzeni publicznej. Pracować będą nad propozycjami lepszego skomunikowania terenów rekreacyjnych nad Wartą, zastanowią się również nad rewitalizacją kompleksu mstowskich stodół.

więcej

"DESIGN W TERENIE!" OD 12 DO 18 PAŹDZIERNIKA W GMINIE MSTÓW / 2011-09-28

W gminie Mstów odbędą się siedmiodniowe warsztaty „ Designe w terenie!” Studenci pod okiem projektantów rozwiązywać będą problemy związane z przestrzenią publiczną. Pracować będą nad propozycjami lepszego skomunikowania terenów rekreacyjnych nad Wartą.

więcej

SADOWNICZA PROMOCJA GMINY / 2011-09-10

SADOWNICZA PROMOCJA GMINY

Święto jabłka i święto kwitnącej jabłoni to nowe propozycje na promocję gminy i promocję produktu regionalnego. W Urzędzie Gminy spotkali się sadownicy, by porozmawiać o sadowniczych problemach. Jednym z nich jest potrzeba rozwoju infrastruktury - na przykład rozbudowa wodociągu w Wancerzowie na ul. Jabłonowej.

więcej