Poniedziałek, 03 październik 2022, imieniny: Teresy, Heliodora, Jana
A- A+

Owocowo w Mstowie

JABŁKOWE HASŁO WYBRANE! / 2014-09-12

JABŁKOWE HASŁO WYBRANE!

Gmina Mstów rozstrzygnęła konkurs na jabłkowe hasło. Zwyciężyło hasło Mateusza Kluźniaka „Bądź zdrów – jedz jabłka z Gminy Mstów”.

więcej

PRZYPOMINAMY O KONKURSIE NA JABŁKOWE HASŁO / 2014-09-04

PRZYPOMINAMY O KONKURSIE NA JABŁKOWE HASŁO

Gmina Mstów czeka na hasła promujące jabłka. Konkurs na jabłkowe hasło organizowany jest w ramach przygotowań do Święta Jabłka, które odbędzie się 14 września. Te najlepsze będą nagrodzone i zaprezentowane na stronie internetowej Urzędu Gminy. Najciekawsze będzie umieszczone na banerze i 14 września znajdzie się na scenie Święta Jabłka w Mstowie.

więcej

KONKURS NA JABŁKOWE HASŁO / 2014-08-28

KONKURS NA JABŁKOWE HASŁO

Gmina Mstów ogłasza konkurs na hasło promujące jabłka.  Konkurs organizowany jest w ramach  przygotowań do Święta Jabłka, które odbędzie się 14 września. Hasło promujące jedzenie tych smacznych i zdrowych owoców oraz ich produkcję można przesyłać do 9 września na adres:

 

 

więcej

DESIGN – GMINA MSTÓW - DEBATA / 2014-06-16

Gmina Mstów uczestniczyła w debacie „Mieliśmy Marzenia. Design” zorganizowanej w Cieszynie w ramach podsumowania dekady członkostwa Polski w Unii Europejskiej. 13 czerwca na spotkaniu  w Zamku Cieszyn  przedstawiła prezentację pierwszej edycji projektu  „Design w terenie”, który w gminie Mstów odbył się jesienią 2011 roku.  Przez siedem dni studenci Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach,  Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej oraz Uniwersytetu Śląskiego pod kierunkiem projektantów pracowali nad koncepcjami ożywienia przestrzeni publicznej gminy Mstów.

więcej

NA MSTOWSKIM RYNKU KRÓLOWAŁO JABŁKO / 2013-09-17

NA MSTOWSKIM RYNKU KRÓLOWAŁO JABŁKO

Warto było odwiedzić Mstów w niedzielę 15 września. Na mstowskim rynku królowało jabłko. Impreza Święto Jabłka Owocowo w Mstowie przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. Doskonale bawili się dorośli i dzieci, każdy znalazł coś ciekawego dla siebie.

więcej

15 WRZEŚNIA – ŚWIĘTO JABŁKA - OWOCOWO W MSTOWIE / 2013-09-11

W najbliższą niedzielę 15 września warto odwiedzić Mstów. O godzinie 15.00 na mstowskim rynku rozpocznie się impreza – Święto Jabłka Owocowo w Mstowie. Królować będzie jabłko - promocyjna marka Mstowa i rozpoznawalny produkt regionalny.

2013-09-plakat-jablko.jpg

więcej

ZAPRASZAMY 15 WRZEŚNIA NA ŚWIĘTO JABŁKA / 2013-09-09

ZAPRASZAMY 15 WRZEŚNIA NA ŚWIĘTO JABŁKA

15 września w Mstowie królować będzie jabłko. O godzinie 15.00 na mstowskim rynku rozpocznie się impreza – Święto Jabłka Owocowo w Mstowie.

2013_07_jabloko.jpg

więcej

Owocowo w Mstowie na Międzynarodowym Biennale Designu w Saint-Etienne we Francji / 2013-04-05

Owocowo w Mstowie  na Międzynarodowym Biennale Designu w Saint-Etienne we Francji
13 marca w Saint-Etienne we Francji zainaugurowano Międzynarodowe Biennale Designu. Owocowo w Mstowie -praca dyplomowa Joanny Jaroszyńskiej absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach gościła na wystawie towarzyszącej biennale „Młodzi designerzy z Katowic”. Owocowo w Mstowie promuje mstowskie sady także we Francji.
więcej