Niedziela, 05 maj 2024, imieniny: Ireny, Waldemara
A- A+

AKTUALNOŚCI ze Szkół i Przedszkoli

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY MSTÓW / 2011-07-01

14 czerwca bieżącego roku odbył się międzyszkolny turniej piłki nożnej szkół podstawowych o Puchar Wójta Gminy Mstów. Rozgrywki miały miejsce na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Urzędzie Gminy w Mstowie. Pomysłodawcami i organizatorami tej sportowej imprezy byli radni gminy Mstów: Michał Maciaszczyk, Tomasz Gęsiarz, Justyna Klimczak i Aldona Całusińska.

więcej

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM W MSTOWIE / 2011-06-27

Młodzież Gimnazjum w Mstowie wygrała sportowe współzawodnictwo gimnazjów powiatu częstochowskiego w roku szkolnym 2010/11 !!!  Uczniowie mogą poszczycić się licznymi sukcesami sportowymi. Rok szkolny 2010/11 był szczególnie owocny.

więcej

V OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MSTÓW / 2011-06-27

V OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MSTÓW

20 czerwca b.r. na Hali Zespołu Szkół w Mstowie został rozegrany V Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Do sportowej rywalizacji stanęło 50 uczestników.

więcej

HARCERZE W KRAKOWIE / 2011-06-15

HARCERZE W KRAKOWIE

5 Mstowska Drużyna Harcerska „Piorun” zorganizowała dwudniowy biwak. Po drodze do Karkowa 22 harcerzy zwiedziło miejscowość Chechło i Pustynię Błędowską, zamek w Pieskowej Skale oraz Ojców.

więcej

PRZYRZECZENIE HARCERSKIE / 2011-05-26

PRZYRZECZENIE HARCERSKIE

11 harcerzy złożyło przyrzeczenie. Uroczystość odbyła się przy tradycyjnym ognisku. 25 Mstowska Drużyna Harcerska „Piorun” liczy obecnie 35 harcerzy. W uroczystości uczestniczyli rodzice harcerzy, dyrekcja Zespołu Szkół w Mstowie, zuchy z Mstowskiej Gromady Zuchowej „Pomarańczowe Wilczki” oraz delegacje zaprzyjaźnionych drużyn harcerskich i Kręgu Instruktorskiego „Szaniec”.

więcej

PIŁKARKI MISTRZEM POWIATU / 2011-05-19

PIŁKARKI MISTRZEM POWIATU

Reprezentacja Gimnazjum w Mstowie wygrała Gimnazjadę Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej dziewcząt. Turniej finałowy rozegrano 17 maja w Mstowie. Dziewczęta nie dały szans rywalkom, wygrały turniej. Iza Chwastek zdobyła 7 goli i została najlepszym strzelcem turnieju.

więcej

SUKCES SZPADZISTÓW! / 2011-05-15

SUKCES SZPADZISTÓW!

Tomasz Kasztelan - reprezentant Gimnazjum w Mstowie - zdobył brązowy medal Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w szpadzie. Zawody rozegrano 13 maja 2011 roku w Radlinie.

więcej

MISTRZOWIE GIMNAZJADY / 2011-04-28

MISTRZOWIE GIMNAZJADY

Reprezentacja Gimnazjum w Mstowie wygrała finał Gimnazjady Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej. Gratulujemy! Zawody rozegrano 28 kwietnia w Mstowie.