Środa, 01 maj 2024, imieniny: Józefa, Jeremiasza, Filipa
A- A+

AKTUALNOŚCI ze Szkół i Przedszkoli

PIŁKARKI WICEMISTRZEM REJONU / 2012-05-07

Reprezentacja Gimnazjum w Mstowie zajęła drugie miejsce w zawodach rejonowych Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.

więcej

WYGRALI TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO / 2012-04-24

WYGRALI TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO

Reprezentacja Gimnazjum w Mstowie w tenisie stołowym wygrała V Międzypowiatowy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych o Puchar Starosty Częstochowskiego!

więcej

DRUGIE MIEJSCE TENISISTEK STOŁOWYCH / 2012-04-20

Reprezentacja Gimnazjum w Mstowie w tenisie stołowym dziewcząt zajęła drugie miejsce w zawodach rejonowych rozegranych 16 kwietnia w Kłobucku. W zawodach wzięły udział po dwie najlepsze drużyny z powiatu częstochowskiego, kłobuckiego i miasta Częstochowy.

więcej

PIŁKARZE W FINALE WOJEWÓDZKIM! / 2012-04-20

Piłkarska reprezentacja Gimnazjum w Mstowie wywalczyła awans do finału Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej! W rozegranych 18 kwietnia  w Częstochowie zawodach rejonowych nasi  piłkarze pokonali Gimnazjum Krzepice 4-1 i Gimnazjum nr 22 z Częstochowy 5-4.

więcej

I POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY MSTÓW / 2012-04-15

I POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY MSTÓW

W hali sportowej Zespołu Szkół w Mstowie 30 marca odbył się I Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Mstów organizowany przez UKS „Mojak” Mokrzesz oraz Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie.

więcej

LAUREACI W MSTOWSKIEJ SZKOLE 2012 / 2012-03-26

Gimnazjum w Mstowie po raz pierwszy w historii tej szkoły ma laureatów i finalistów w Wojewódzkich Konkursach przedmiotowych z prawie każdego przedmiotu.