Piątek, 26 kwiecień 2024, imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

PROJEKT EDUKACYJNY CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ „MŁODY OBYWATEL”

Gimnazjaliści 28 maja reprezentowali Zespół Szkół w Mstowie i gminę Mstów na Ogólnopolskiej Reprezentacji Projektów Młodzieżowych na Zamku Królewskim w Warszawie. Uczniowie spotkali się z Minister Edukacji Narodowej Krystyną Szumilas oraz z wieloma ekspertami w dziedzinie etnografii, historii, politologii, dziennikarstwa i reklamy.

więcej

POWIATOWE ROZGRYWKI NAJMŁODSZYCH PIŁKARZY I PIŁKAREK / 2012-05-20

Najmłodsi pasjonaci piłki nożnej ze Szkoły Podstawowej w Mstowie 10 maja wzięli udział w powiatowych eliminacjach Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Eliminacje odbyły się w Częstochowie na stadionie „Skry”.

więcej

LEKKOATLECI MISTRZEM, LEKKOATLETKI TRZECIE !!! / 2012-05-16

Wielkim sukcesem reprezentantów Gimnazjum w Mstowie zakończyła się Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego w Lekkiej Atletyce rozegrana 14 maja w Częstochowie. Po raz pierwszy w historii  chłopcy zajęli pierwsze miejsce, wygrywając w wielkim stylu i z dużą przewagą nad rywalami! Chwile radości przeżyły także dziewczęta zajmując trzecie miejsce. Obie drużyny uzyskały awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 18.05.2012.

więcej

PIŁKARZE Z GIMNAZJUM W MSTOWIE W CZOŁÓWCE DRUŻYN ŚLĄSKA / 2012-05-10

Piłkarska  reprezentacja Gimnazjum w Mstowie wzięła udział w rozgrywkach finałowych Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej, które odbyły się 8 maja w Dąbrowie Górniczej.

więcej

NAJLEPSI W CZĘSTOCHOWIE / 2012-05-08

NAJLEPSI W CZĘSTOCHOWIE

Czteroosobowy patrol z mstowskiej drużyny harcerskiej 25MDH „Piorun” w składzie Paulina Ceglarz, Sebastian Brodek, Magdalena Kuśmierska i Wiktoria Trusiuk zwyciężył w grze miejskiej „Częstochowskie miejsca pamięci”. Harcerze otrzymali nagrody od władz Hufca ZHP w Częstochowie.

więcej

PIŁKARKI WICEMISTRZEM REJONU / 2012-05-07

Reprezentacja Gimnazjum w Mstowie zajęła drugie miejsce w zawodach rejonowych Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.

więcej

WYGRALI TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO / 2012-04-24

WYGRALI TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO

Reprezentacja Gimnazjum w Mstowie w tenisie stołowym wygrała V Międzypowiatowy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych o Puchar Starosty Częstochowskiego!

więcej

DRUGIE MIEJSCE TENISISTEK STOŁOWYCH / 2012-04-20

Reprezentacja Gimnazjum w Mstowie w tenisie stołowym dziewcząt zajęła drugie miejsce w zawodach rejonowych rozegranych 16 kwietnia w Kłobucku. W zawodach wzięły udział po dwie najlepsze drużyny z powiatu częstochowskiego, kłobuckiego i miasta Częstochowy.