Poniedziałek, 25 październik 2021, imieniny: Darii, Wilhelminy, Bonifacego
A- A+

AKTUALNOŚCI ze Szkół i Przedszkoli

SP Mstów mistrzem Powiatu Częstochowskiego / 2021-10-16

SP Mstów mistrzem Powiatu Częstochowskiego

W Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców 2021/2022 (urodzonych w 2009r. i młodszych) reprezentanci Szkoły Podstawowej w Mstowie okazali się bezkonkurencyjni, pewnie zdobywając tytuł mistrzowski.

 

więcej

Dzień Edukacji Narodowej / 2021-10-14

Dzień Edukacji Narodowej
Szanowni Dyrektorzy, Pedagodzy, Wychowawcy, Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty - w dniu Waszego Święta składamy Państwu podziękowania za wysiłek, oddanie w kształtowaniu umysłów i serc młodego pokolenia.

 

więcej

100-lecie Szkoły w Jaskrowie / 2021-10-01

100-lecie Szkoły w Jaskrowie

Jubileusz 100-lecia Szkoły w Jaskrowie za nami. Uroczysty apel rozpoczął się od odsłonięcia pamiątkowej tablicy, usytuowanej przed wejściem do budynku placówki szkolnej.

 

więcej

Mobilności nauczycieli ZSP w Jaskrowie / 2021-09-04

Mobilności nauczycieli ZSP w Jaskrowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Jaskrowie realizuje projekt „Rozwój z CLIL - metodą skutecznej nauki”, polegający na udziale nauczycieli w zagranicznych szkoleniach językowo-metodycznych.

 

więcej

Konkurs "Romuald Traugutt i jego epoka” / 2021-06-21

Konkurs
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Mstowie zostali laureatami powiatowego konkursu historycznego, zorganizowanego przez II LO im. Romualda Traugutta w Częstochowie.
więcej

XX Międzypowiatowy Konkurs Historyczny / 2021-06-18

XX Międzypowiatowy Konkurs Historyczny

Uczennice Szkoły Podstawowej w Mstowie zostały finalistkami w XX Międzypowiatowym Konkursie Historycznym ,,Czy znasz historię Częstochowy i regionu częstochowskiego".

 

więcej

“Z językami wszędzie jesteś w domu” / 2021-06-16

“Z językami wszędzie jesteś w domu”

Często mówi się, że nowe technologie zbliżają nas do tych, którzy są daleko, lecz oddalają od ludzi blisko nas. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaskrowie pokazali, że narzędzia cyfrowe wykorzystywane w odpowiedni sposób niosą za sobą wiele korzyści.

 

więcej

III Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny” / 2021-06-10

III Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny”

W Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie odbył się III Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny”.

 

więcej