Środa, 22 maj 2024, imieniny: Heleny, Wieslawy, Ryty
A- A+

GIMNAZJUM W MSTOWIE NAJLEPSZE W POWIECIE / 2012-08-17

Sportowcy z Gimnazjum w Mstowie w sposób bezapelacyjny zwyciężyli w klasyfikacji generalnej współzawodnictwa sportowego gimnazjów powiatu częstochowskiego w roku szkolnym 2011-12!!! Są mistrzem powiatu w piłce nożnej chłopców, piłce nożnej dziewcząt, sztafetowych biegach przełajowych chłopców i lekkoatletyce chłopców.

Wicemistrzostwo powiatu sportowcy z Gimnazjum w Mstowie wywalczyli  w piłce koszykowej chłopców, piłce ręcznej chłopców, tenisie stołowym dziewcząt i szachach dziewcząt. Trzecie miejsce zdobyli w piłce koszykowej dziewcząt, piłce ręcznej dziewcząt i lekkoatletyce dziewcząt. Na czwartym miejscu zakończyli rozgrywki w piłce plażowej chłopców i piłce plażowej dziewcząt. Ponadto piłkarze nożni awansowali do finału wojewódzkiego, gdzie zajęli IX miejsce. Również IX miejsce w województwie śląskim zajęliśmy w szermierce chłopców. Wszystkie te sukcesy przełożyły się na zdecydowane zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Tabela punktowa poniżej: