Wtorek, 16 kwiecień 2024, imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
A- A+

AKTUALNOŚCI

Powiatowy Turniej o Puchar Tymbarku / 2024-04-15

Powiatowy Turniej o Puchar Tymbarku

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mstowie zajęła II miejsce w finale Powiatowym XXIV edycji ,,Turnieju o Puchar Tymbarku”.

więcej

XX Halowy Turniej o Puchar Starosty Częstochowskiego / 2024-03-15

XX Halowy Turniej o Puchar Starosty Częstochowskiego

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mstowie zajęła II miejsce w jubileuszowym, XX Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej, rozegranym w Przyrowie.

więcej

Mstowska Liga Halowa / 2024-02-25

Mstowska Liga Halowa

Pierwsza edycja Mstowskiej Ligi Halowej dobiegła końca. Rozgrywki odbywały się w każdy piątek w hali sportowej w Mstowie i gromadziły liczną widownię.

więcej

Młodzieżowa Liga Futsalu w Mstowie / 2023-12-11

Młodzieżowa Liga Futsalu w Mstowie

Hala sportowa w Mstowie gościła drużyny z terenu województwa śląskiego, które rywalizują w ramach KSSE Młodzieżowa Liga Fustalu w kategorii orlików młodszych.

więcej

"Polonia Cup 2023" / 2023-11-29

W Widzowie odbył się Turniej Piłki Nożnej Żaków ,,Polonia Cup 2023”.
więcej

,,Memoriał Bogdana Tylikowskiego” w Widzowie / 2023-11-24

,,Memoriał Bogdana Tylikowskiego” w Widzowie

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mstowie zajęła II miejsce w Halowych Mistrzostwach Regionalnych w piłce nożnej chłopców kategoria U-15 ,,Memoriał Bogdana Tylikowskiego” w Widzowie.

więcej

Sukcesy sportowe uczennic z SP Mstów / 2023-10-16

Sukcesy sportowe uczennic z SP Mstów

Medalowe miejsca w Powiatowych Igrzyskach w piłce nożnej dziewcząt zdobyły reprezentantki Szkoły Podstawowej w Mstowie.

więcej

"Wulkan Cup 2023" / 2023-10-10

II edycja halowego turnieju dla dzieci „Wulkan Cup 2023” miała miejsce 6 października w hali sportowej w Mstowie. Patronat nad imprezą objął Starosta Częstochowski.