Niedziela, 22 maj 2022, imieniny: Heleny, Wieslawy, Ryty
A- A+

Aktualności 2012

MSTOWSKI SPŁYW KAJAKOWY "WARTĄ SPŁYWAĆ WARTO" / 2012-08-06

MSTOWSKI SPŁYW KAJAKOWY

25 sierpnia odbędzie się Mstowski Spływ Kajakowy „Wartą spływać warto”. Kajakarze po raz pierwszy pokonają trasę Mstów – Skrzydlów. To bardzo malowniczy i meandrujący odcinek Warty. Spływ rozpocznie się we Mstowie o godz. 10.00 na przystani kajakowej pana Henryka Dworaka, a zakończy w Skrzydlowie w gminie Kłomnice na terenie przy elektrowni.

więcej

WODA W ZBIORNIKU TASARKI JEST CZYSTA / 2012-08-06

WODA W ZBIORNIKU TASARKI JEST CZYSTA

W związku z pojawiającymi się pytaniami Urząd Gminy Mstów informuje, że woda w zbiorniku Tasarki została przebadana przez  Powiatową Stację Sanitarną-Epidemiologiczną w Częstochowie. Badania wykazały, że woda w zbiorniku jest czysta i spełnia wszelkie normy.

OGŁOSZENIE – USZKODZONY WODOCIĄG / 2012-08-03

Czytaj całą treść ogłoszenia TUTAJ (*.PDF)

GŁOSUJEMY NA DYPLOM O MSTOWIE / 2012-08-02

GŁOSUJEMY NA DYPLOM O MSTOWIE

”Projekt wizerunku miejscowości Mstów” praca dyplomowa Joanny Jaroszyńskiej absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na Najlepsze Dyplomy Projektowe Akademii Sztuk Pięknych. Konkurs promuje młodych projektantów grafików i wzorników.

więcej

SELEKTYWNA ZBIÓRKA ODPADÓW / 2012-08-02

SELEKTYWNA ZBIÓRKA ODPADÓW

Gmina Mstów rozpoczęła realizację zadania ”selektywna zbiórka odpadów”. Na terenie Gminy utworzono 17 punktów selektywnego gromadzenia odpadów z pojemnikami na szkło i tworzywa sztuczne. Dzięki temu mieszkańcy gminy mogą szkło oraz plastik wrzucać do specjalnych pojemników. Selektywna zbiórka odpadów to działanie na rzecz ochrony środowiska. Umożliwia odzyskanie surowców wtórnych i ograniczenie odpadów trafiających na wysypiska. Jest to również korzystne dla mieszkańców, gdyż zwiększa ilość miejsca we własnych pojemnikach na odpady, które często bywają przepełnione. Zachęcamy do korzystania z nowych pojemników i prosimy o zachowanie czystości wokół nich.

więcej

PIKNIK ŚWIĘTOKRZYSKI / 2012-08-02

W dniach 14-15 lipca odbyła się kolejna z wycieczek organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury, tym razem w Góry Świętokrzyskie. W imprezie wzięło udział 45 uczestników w tym 6 dzieci (6-10 lat). Piknik Świętokrzyski swoim programem obejmował aż 2 dni i w całości został zrealizowany. Nawet deszczowa pogoda podczas wyjazdu ze Mstowa nie zepsuła humorów uczestników.

więcej

TOUR "DE KANONICY" ZAKOŃCZONY / 2012-07-30

TOUR

ROWER PORUSZA SIĘ SIŁĄ MIĘŚNI, MIĘŚNIE SIŁĄ WOLI, A WOLĘ SIŁĄ WIARY” Parafia Mstów i posługujący w niej kanonicy regularni zorganizowali rajd rowerowy "Tour de kanonicy". Od 9 do 19 lipca rowerzyści jechali  ze Świnoujścia na Hel.

więcej

OGŁOSZENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO / 2012-07-18

OGŁOSZENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO NA "ZAKUP UŻYWANEJ KOPARKO-ŁADOWARKI"

W związku z niepodpisanie umowy z wybranym dostawcą ze względu na fakt, że dostawca dostarczył sprzęt nie spełniający wymogów określonych w specyfikacji oraz brakiem możliwości podpisania umowy z kolejnym oferentem (kwota oferty nr 2 przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na zakup w/w sprzętu) na podstawie art. 93 ust. 1 pkt.4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych Samorządowy Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej Gminy Mstów zawiadamia, że unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Zakup używanej koparko-ładowarki kołowej”.