Niedziela, 26 wrzesień 2021, imieniny: Wawrzynca, Kosmy, Damiana
A- A+

Aktualności

Informacja dla przedsiębiorców / 2019-09-05

Informacja dla przedsiębiorców

W związku ze zmianami w ustawie o VAT od 1 września na stronie Ministerstwa Finansów będzie publikowana tzw. Biała lista podatników VAT. Lista będzie zawierać m.in. numery rachunków bankowych przedsiębiorców, na które kontrahenci powinni dokonywać płatności w ramach rozliczeń za produkty i usługi.

więcej

"Z nową pracą w lepszą przyszłość" / 2019-05-08

Pracodawco! Potrzebujesz pracownika? Nie możesz znaleźć wykwalifikowanego pracownika? Biuro projektu "Z nową pracą w lepszą przyszłość" pokryje koszty przeszkolenia osoby bezrobotnej zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

więcej

Informacja dla przedsiębiorców / 2019-03-10

Informacja dla przedsiębiorców
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii przypomina, że po 30 kwietnia 2019 r. z CEIDG wykreślone zostaną „zdublowane” wpisy przedsiębiorców, które nie zawierają takich danych, jak m.in. numer NIP, REGON, kod PKD działalności, adres do doręczeń.
więcej

Szkolenie RIPH w Częstochowie / 2018-12-13

Szkolenie RIPH w Częstochowie

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorców do udziału w szkoleniu pt.: "Wspieranie rozwoju firmy z wykorzystaniem funduszy unijnych w województwie śląskim".

 

więcej

Szkolenie dla Przedsiębiorców i Organizacji Pozarządowych / 2018-11-24

Szkolenie dla Przedsiębiorców i Organizacji Pozarządowych

Zapraszamy do udziału w szkoleniu przeznaczonym dla PRZEDSIĘBIORCÓW i ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH  z terenu gminy Mstów, które planują przygotowywać projekty i pozyskiwać dotacje z funduszy publicznych.

 

więcej

"Profesor Innowacyjny” / 2018-11-17

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach zaprasza do zapoznania się z komiksem pt. „Profesor Innowacyjny”, który poprzez swoją lekką formę pokazuje, że uzyskanie środków unijnych na rozwój własnej firmy wcale nie musi być trudne.

 

więcej

Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich / 2018-10-18

Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia na realizację innowacyjnych projektów. Spotkanie odbędzie się 24 października 2018 roku o godzinie 10:00 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym (ul. Wały Dwernickiego 117/121).

więcej

Konferencja "Podatkowe aspekty działalności gospodarczej w 2018r." / 2018-06-11

Konferencja

Zachęcamy do udziału w konferencji, dotyczącej podatkowych aspektów działalności gospodarczej, która odbędzie się w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy, 19 czerwca 2018 r. o godzinie 9.00. Gościem specjalnym konferencji będzie prof. Witold Modzelewski – wybitny prawnik i współtwórca systemu podatkowego obowiązującego w Polsce.

 

więcej