Niedziela, 16 maj 2021, imieniny: Andrzeja, Jedrzeja, Szymona
A- A+

Aktualności

Dotacja na wymianę systemów grzewczych / 2021-05-05

Dotacja na wymianę systemów grzewczych

Mieszkańcy Gminy Mstów mogą skorzystać z dotacji na wymianę starego kotła grzewczego, opalanego węglem, miałem, koksem lub ekogroszkiem - został ogłoszony nabór wniosków.

 

więcej

Nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających azbest / 2021-04-27

Nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających azbest

Ogłasza się nabór wniosków dla mieszkańców na usunięcie wyrobów zawierających azbest, w ramach dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

 

więcej

„Miej kulturę, nie zaśmiecaj” / 2021-04-22

„Miej kulturę, nie zaśmiecaj”

Z okazji „Światowego Dnia Ziemi” Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, wspólnie z pracownikami Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, zorganizowali kampanię „Miej kulturę, nie zaśmiecaj” - pod patronatem Wójta Gminy Mstów.

 

więcej

Dotacja na wymianę systemów grzewczych - nabór uzupełniający / 2020-09-16

Dotacja na wymianę systemów grzewczych - nabór uzupełniający

Mieszkańcy Gminy Mstów mogą jeszcze skorzystać z dotacji na wymianę starego kotła grzewczego, opalanego węglem, miałem, koksem lub ekogroszkiem - został ogłoszony nabór uzupełniający.

 

więcej

Dotacja na wymianę systemów grzewczych / 2020-07-15

Dotacja na wymianę systemów grzewczych

Mieszkańcy Gminy Mstów mogą skorzystać z dotacji na wymianę starego kotła grzewczego, opalanego węglem, miałem, koksem lub ekogroszkiem.

więcej

Nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających Azbest / 2020-01-14

Nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających Azbest
Gmina Mstów w 2020 roku ma możliwość ubiegania się o pozyskanie dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w ramach zadania związanego z usuwaniem i unieszkodliwieniem azbestu. W związku z powyższym ogłasza się nabór wniosków.
więcej

Nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających Azbest / 2019-01-30

Nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających Azbest

Informujemy, że Gmina Mstów w 2019 roku ma możliwość ubiegania się o pozyskanie dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w ramach zadania związanego z usuwaniem i unieszkodliwieniem azbestu. W związku z powyższym ogłasza się nabór wniosków.

więcej

Wycinka drzew po nowemu - nowelizacja ustawy o ochronie przyrody / 2017-06-17

Wycinka drzew po nowemu - nowelizacja ustawy o ochronie przyrody

Od 17 czerwca br. obowiązują zmienione zasady wycinki drzew na posesjach prywatnych. Gminy mają obecnie trzy tygodnie na oględziny działki. Zmienione zostały także wymiary drzew, które będzie można usunąć bez zezwolenia.

więcej