Poniedziałek, 25 październik 2021, imieniny: Darii, Wilhelminy, Bonifacego
A- A+

Nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających azbest / 2021-04-27

Informujemy, że Gmina Mstów w 2021 roku ma możliwość ubiegania się o pozyskanie dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach - w ramach programu priorytetowego: „Ogólnopolski program finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest”.

azbest

W związku z powyższym ogłasza się nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających azbest. Realizacja zadania będzie uzależniona od uzyskanego dofinansowania. Dofinansowanie obejmuje 100% kosztów związanych z odbiorem, demontażem, transportem oraz unieszkodliwieniem wyrobów zawierających azbest z domów oraz obiektów należących do osób fizycznych. W pierwszej kolejności usuwane będą pokrycia o najwyższym stopniu uszkodzenia.

Dofinansowanie nie obejmuje kosztów zakupu czy też montażu nowego pokrycia. Wszyscy zainteresowani usunięciem wyrobów zawierających azbest w 2021 r. winni złożyć wniosek z kompletem dokumentów do dnia 07.05.2021 r. Druki wniosków oraz druki oceny stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania odpadów zawierających azbest zamieszczamy poniżej -  dostępne są również w Urzędzie Gminy w Mstowie oraz na stronie: www.mstow.pl.

PDF Regulamin
DOC Ocena-mozliwosci-bezpiecznego-uzytkowania-wyrobow-zawierajacych-azbest_2021-2
DOC Wniosek-demontaz_-odbior_-transport-i-unieszkodliwienie-wyrobow-zawierajacych-azbest
DOC Wniosek-odbior_-transport-i-unieszkodliwienie-wyrobow-zawierajacych-azbest

Wstecz