Niedziela, 28 kwiecień 2024, imieniny: Piotra, Walerii, Witalisa
A- A+

AKTUALNOŚCI

MISTRZOWIE GIMNAZJADY / 2011-04-28

MISTRZOWIE GIMNAZJADY

Reprezentacja Gimnazjum w Mstowie wygrała finał Gimnazjady Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej. Gratulujemy! Zawody rozegrano 28 kwietnia w Mstowie.

więcej

BUDUJEMY SPORTOWĄ POLSKĘ / 2011-04-21

BUDUJEMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Gmina Mstów przystąpiła do Programu Promocji Gmin i Powiatów "Budujemy Sportową Polskę".

więcej

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM W MSTOWIE / 2011-04-06

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM W MSTOWIE

W tenisie stołowym dziewcząt reprezentacja gimnazjum zajęła drugie miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego. Zawody rozegrano w Kłomnicach. Andżelika Gołda została wicemistrzynią powiatu, minimalnie ulegając rywalce z Lelowa. Wysokie miejsca zajęły: Natalia Wawrzyniak i Kinga Stefaniak.

więcej

I TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W MSTOWIE / 2011-03-22

I TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W MSTOWIE

W nowej hali sportowej w Mstowie rozegrano pierwszy otwarty turniej halowej piłki nożnej. W turnieju udział wzięło 6 drużyn grających w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej: Drog-Bud, Gawbud, TRW, DPD Częstochowa, MKS Kluczbork i Klub 54. Turniej wygrał MKS Kluczbork. Kolejne miejsca zajęły: Klub 54 i Drog – Bud.

więcej

NORDIC WALKING TAKŻE W MSTOWIE / 2011-03-08

NORDIC WALKING TAKŻE W MSTOWIE

Jurajski Puchar w Nordic Walking aż dwa razy zawita do Mstowa. Zawody rozegrane będą 15 maja i 21 sierpnia.

więcej

PIERWSZY MECZ W NOWEJ HALI SPORTOWEJ W MSTOWIE / 2011-02-28

PIERWSZY MECZ W NOWEJ HALI SPORTOWEJ W MSTOWIE

Pierwszy mecz w halową piłkę nożną rozegrali dziś uczniowie gimnazjum w Mstowie z klas: II a i II e. Pierwszego gola wbił Daniel Chmielarz z II a. Uczniowie są zadowoleni z nowej hali sportowej. „Nareszcie mamy dużą i nowoczesną halę – podkreślają.

więcej

PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY WYSTĄPI W TURNIEJU PIŁKARSKIM! / 2011-01-20

Tomasz Gęsiarz, przewodniczący Rady Gminy Mstów i zawodnik "Warty", będzie reprezentował naszą gminę w turnieju Racovia Cup 2011.