Czwartek, 02 maj 2024, imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola
A- A+

AKTUALNOŚCI

PIŁKARKI MISTRZEM POWIATU / 2011-05-19

PIŁKARKI MISTRZEM POWIATU

Reprezentacja Gimnazjum w Mstowie wygrała Gimnazjadę Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej dziewcząt. Turniej finałowy rozegrano 17 maja w Mstowie. Dziewczęta nie dały szans rywalkom, wygrały turniej. Iza Chwastek zdobyła 7 goli i została najlepszym strzelcem turnieju.

więcej

NORDIC WALKING W MSTOWIE / 2011-05-16

NORDIC WALKING W MSTOWIE

W Mstowie po raz pierwszy rozegrano zawody nordic walking. Wystartowało około 100 zawodników. Pokonali 6 kilometrową trasę wiodącą obok kompleksu zabytkowych drewnianych stodół.

więcej

SUKCES SZPADZISTÓW! / 2011-05-15

SUKCES SZPADZISTÓW!

Tomasz Kasztelan - reprezentant Gimnazjum w Mstowie - zdobył brązowy medal Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w szpadzie. Zawody rozegrano 13 maja 2011 roku w Radlinie.

więcej

I TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ WYGRAŁA REPREZENTACJA MSTOWA!!!! / 2011-05-10

I TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ WYGRAŁA REPREZENTACJA MSTOWA!!!!

I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Mstów rozegrano w niedzielę 8 maja.

więcej

RAJD ROWEROWY KU CZCI BŁOGOSŁAWIONEGO JANA PAWŁA II / 2011-05-10

RAJD ROWEROWY KU CZCI BŁOGOSŁAWIONEGO JANA PAWŁA II

30 kwietnia 2011 roku, godzina 7 rano, wszyscy uczestnicy rajdu znajdują się już przy klasztorze Kanoników Regularnych Laterańskich w Mstowie. Podekscytowani wyjazdem i niesamowitą atmosferą, z niecierpliwością czekamy na wyruszenie w podróż.

więcej

SZCZUPAK 2011 – ROZSTRZYGNIĘTY / 2011-05-04

SZCZUPAK 2011 – ROZSTRZYGNIĘTY

1 maja w Mstowie odbyły się spinningowe zawody wędkarskie o I Puchar Wójta – Szczupak 2011. W zawodach uczestniczyło 15 osób – wędkarze z gminy Mstów oraz z Kamienicy Polskiej, Poczesnej i Częstochowy. Najmłodszym zawodnikiem był 9-letni Michał Wójcik.

więcej

NORDIC WALKING JUŻ 15 MAJA W MSTOWIE! / 2011-05-02

NORDIC WALKING JUŻ 15 MAJA W MSTOWIE!

Zawody rozpoczną się o godzinie 11.00. Start przy Zespole Szkół w Mstowie (ul. Partyzantów). Zawodnicy pokonają trasę – około 6 km. z pięknymi widokami, wytyczoną obok pozostałości kompleksu drewnianych stodół.