Wtorek, 07 maj 2024, imieniny: Gizeli, Ludmily, Benedykta
A- A+

XII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SOŁECTW O PUCHAR WÓJTA GMINY MSTÓW / 2011-08-22

W XII Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Mstów udział wzięło 12 drużyn. Turniej rozegrano 21 sierpnia na stadionie LKS Warta. Mecze rozpoczęły się o 10.30 i trwały do godziny 19.00. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Cegielni, drugie zajął Mstów, a trzecie Wancerzów.

12.Brzyszów/Srocko

Tytuł najlepszego strzelca zdobył Michał Bajdur z Wancerzowa, najlepszego bramkarza – Krzysztof Równiak z Jaskrowa, a najlepszego zawodnika – Paweł Figzał z Cegielni. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy. Nagrody wręczali Adam Jakubczak wójt Gminy Mstów oraz radne – Wiesława Tuszyńska i Justyna Klimczak. Turniej zgromadził wielu kibiców i dostarczył sporą dawkę sportowych emocji.

Główni organizatorzy turnieju to - Urząd Gminy Mstów, Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie oraz LKS Warta Mstów.