Środa, 17 sierpień 2022, imieniny: Zanny, Mirona, Jacka
A- A+

Aktualności 2009

GOK MSTÓW - OGŁOSZENIE / 2009-06-03

GOK MSTÓW - OGŁOSZENIE

W czerwcu 2009r. rozpocznie działalność Świetlica Środowiskowa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Mstowie. Do 12 czerwca 2009 r. czekamy na zgłoszenia dzieci, które będą brać czynny udział w zajęciach świetlicy. Zajęcia będą skierowane do dzieci w wieku od 7 do 20 lat pochodzących z rodzin korzystających z pomocy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

więcej

OBWIESZCZENIE / 2009-05-28

Mstów, dnia 28 maja 2009 r.

OBWIESZCZENIE
o przystąpieniu do sporządzania zmian studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Mstów

więcej

III OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MSTÓW / 2009-05-26

III OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MSTÓW

W dniu 22.05.2009 roku w Szkole Podstawowej w Mokrzeszy odbył się III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Wójta Gminy Mstów. Turniej swoją osobą uświetnił Wójt Gminy Zbigniew Wawrzyniak, który wręczał dyplomy i puchary zwycięzcą konkursu. Do rywalizacji w ilości 42 osób stanęła młodzież ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy.
Organizacją turnieju zajął się Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie.

więcej

I GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY MSTÓW / 2009-05-14

 Dnia 28 kwietnia 2009r. w Szkole Podstawowej w Brzyszowie odbył się I Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Mstów. Do rywalizacji stanęło siedem drużyn reprezentujących szkoły z naszej gminy. Po ostrej i zaciętej walce turniej został rozstrzygnięty, a wyniki przedstawiały się następująco:

więcej

JUŻ NIEDŁUGO BĘDĄ ZNANI WYKONAWCY / 2009-05-08

Parkiet o wymiarach 44x24 metry, widownia na 250 miejsc, 2 sale treningowe do ćwiczeń korekcyjnych lub na potrzeby siłowni, 4 izby lekcyjne, pokoje dla instruktorów sportowych, lekarza, magazyny, 2 komplety zaplecza socjalnego i oczywiście całość dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych mogących dostać się do wnętrza windą. Cały obiekt to około 15000 metrów sześciennych kubatury.

więcej

X BIEG ZIEMI MSTOWSKIEJ / 2009-05-07

X BIEG ZIEMI MSTOWSKIEJ

W dniu 7 maja 2009r. na Mstowskich Błoniach odbył się po raz dziesiąty Bieg Ziemi Mstowskiej pod patronatem Wójta Gminy Mstów. Na starcie stanęło 150 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Mstów. Bieg odbywał się w sześciu kategoriach: klasy I-III Szkoła Podstawowa dziewczęta i chłopcy, klasy IV-VI Szkoła Podstawowa dziewczęta i chłopcy oraz klasy I-III gimnazjum dziewczęta i chłopcy.

więcej

„AKTYWNA INTEGRACJA BEZROBOTNYCH GMINY MSTÓW” / 2009-05-06

„AKTYWNA INTEGRACJA BEZROBOTNYCH GMINY MSTÓW”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mstowie od 02 marca 2009 r. rozpoczął realizację Projektu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt. „Aktywna Integracja Bezrobotnych Gminy Mstów” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

BADANIE POTRZEB SZKOLENIOWYCH MIESZKAŃCÓW POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO / 2009-05-06

BADANIE POTRZEB SZKOLENIOWYCH MIESZKAŃCÓW POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

Szanowni Państwo,
W związku ze staraniami Starostwa Powiatowego w Częstochowie o pozyskanie środków z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1. Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw na szkolenia dla pracujących osób dorosłych zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, która pomoże określić zapotrzebowanie na szkolenia w naszym powiecie.
Ankieta mieszkańców