Piątek, 17 maj 2024, imieniny: Paschalisa, Slawomira, Weroniki
A- A+

AKTUALNOŚCI

SPORTOWCY Z GIMNAZJUM MSTÓW W FINALE WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY ! / 2016-04-27

SPORTOWCY Z GIMNAZJUM MSTÓW W FINALE WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY !

Piłkarska reprezentacja Gimnazjum w Mstowie wywalczyła awans do finału Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej! W rozegranym 25.04 br. w Mstowie turnieju półfinałowym młodzi sportowcy pokonali Gimnazjum nr 22 z Częstochowy (4:1) i Gimnazjum Opatów (6:3).

więcej

CEGIELNIA CUP 2016 / 2016-03-20

CEGIELNIA CUP 2016

W hali sportowej przy Zespole Szkół w Mstowie została rozegrana V edycja halowego turnieju „Cegielnia CUP” pod patronatem Wójta gminy Mstów.

więcej

GRAND PRIX CEMEX 2015 / 2015-12-22

GRAND PRIX CEMEX 2015

"Grand Prix Cemex 2015" to sportowy turniej dla młodzieży gimnazjalnej, finansowany przez Fundację Cemex „Budujemy Przyszłość”.

więcej

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY MSTÓW / 2015-12-07

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY MSTÓW

W sobotę (12.12) w hali sportowej przy Gimnazjum w Mstowie zostanie rozegrany świąteczny turniej tenisa stołowego o puchar Wójta gminy Mstów.

więcej

"Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU" / 2015-11-09

Na obiektach sportowych we Mstowie odbyły się eliminacje Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Zawody są Mistrzostwami Polski w trzech kategoriach wiekowych: U-8, U-10, U-12.

więcej

CHARYTATYWNY TURNIEJ "GRAMY DLA KACPERKA" / 2015-10-11

CHARYTATYWNY TURNIEJ

W niedzielę (04.X) w Mstowie odbył się charytatywny Turniej „GRAMY DLA KACPERKA”. W zawodach wzięło udział 5 drużyn, a zwycięzcą okazała się ekipa Samorządowców Gminy Mstów.

więcej

MSTÓW WYGRYWA GIMNAZJADĘ POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO / 2015-10-05

Piłkarska reprezentacja Gimnazjum w Mstowie wygrała Gimnazjadę Powiatu Częstochowskiego!

więcej

SUKCESY PAINTBALLISTÓW KS FORT BELWEDER / 2015-10-02

SUKCESY PAINTBALLISTÓW KS FORT BELWEDER

Wrzesień obfitował w sukcesy paintballistów z Latosówki. Drużyny KS Fort Belweder grały dwa turnieje finałowe w ogólnopolskich turniejach.