Niedziela, 22 maj 2022, imieniny: Heleny, Wieslawy, Ryty
A- A+

Dzień Dziecka z Młodymi Wędkarzami / 2017-06-11

Tym razem nietypowo, łącząc dwa pokolenia - młodych i starszych wędkarzy – równolegle odbyły się zawody w ramach imprez Młody Wędkarz i Święto Szczupaka.
plakat-internet

03.06.2017 o godz. 8:00 do zawodów spławikowych, zorganizowanych przez Mstowskie Stowarzyszenie Ochrony i Promocji rzeki Warty, przy współorganizacji Koła Wędkarskiego Starówka, przystąpiło 34 uczestników.
Po losowaniu miejsc wędkarze pod opieką dorosłych udali się na wyznaczone miejsca wędkowania. W tym roku sklasyfikowano 16 zawodników, którzy osiągali wyniki połowów od 600 do 1000 gr.

DSC_0494

Pierwsze miejsce zdobył Kacper Trejtowicz, drugie miejsce zdobył Krzysztof Jabłoński, trzecie miejsce przypadło w udziale Mai Maciaszczyk. Zwycięzcy otrzymali statuetki i nagrody rzeczowe. Wszystkie dzieci dostały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe.
Po rozdaniu nagród odbyło się losowanie dodatkowej, specjalnej nagrody – edukacyjnej gry wędkarskiej ufundowanej przez PZW Okręg Częstochowa. Dziękujemy młodym wędkarzom za liczne przybycie, emocje, radość i energię jakie towarzyszyły wam, a dzięki temu i nam, przez całą imprezę.
DSC_0513

Tradycyjnie na strudzonych zawodników i nie mniej zmęczonych opiekunów czekał solidny posiłek: grill, pizza, przekąski i ciasta, owoce i warzywa oraz gorące i chłodne napoje.
Nie zabrakowało również dodatkowych atrakcji. Jak co roku wsparli nas Strażacy z OSP Jaskrów czuwając nad bezpieczeństwem uczestników zawodów i organizując rejsy łódką po zbiorniku Tasarki dla wszystkich chętnych.
Nowością była możliwość zrobienia zabawnych zdjęć w "Foto Budce Crazy Time", z której bez ograniczeń korzystały dzieci i dorośli.
DSC_0500

Imprezę Młody Wędkarz jak co roku wsparli i swoją obecnością uświetnili Wójt Gminy Mstów Tomasz Gęsiarz oraz Zastępca, Adam Markowski.
Szczególne podziękowania należą się „operatorowi grilla” Markowi Sokołowskiemu, który z poświęceniem, w upale, grillował i częstował wszystkich uczestników.

Serdeczne podziękowania składamy sponsorom i wszystkim osobom, które udzieliły nam wsparcia.

Relację nadesłali: Agnieszka i Michał Maciaszczyk

 

Wstecz