Sobota, 15 czerwiec 2024, imieniny: Wita, Jolanty
A- A+

"Bogactwo runa leśnego" w Krasicach / 2023-09-27

„Bogactwo runa leśnego” – pod taką nazwą Koło Gospodyń Wiejskich „Gwiazdeczki” zorganizowało festyn w Krasicach.

>> Festyn z powodu kapryśnej pogody został przeniesiony do remizy OSP Krasice. Pomimo tego impreza zgromadziła bardzo liczne grono uczestników.
>> W trakcie festynu można było degustować m.in. gulasz z dzika, zupę grzybową na dziczyźnie, pajdy domowego chleba (ze smalczykami w dwóch smakach), ciasta i gofry z owocami leśnymi, jagodową watę cukrową, kompoty leśne oraz popcorn i kiełbaski z grilla.
>> wyjątkową atrakcją był pokaz sokolników, którzy przyjechali do Krasic aż z Kraśnika i przywieźli ze sobą wiele niesamowitych ptaków (m.in. sokoły). Można było usłyszeć ciekawostki z życia tych drapieżników oraz zrobić sobie zdjęcie, trzymając je na dłoni.

0-plakat_KGW-Krasice_festyn-23_09_2023   42

>> na scenie wystąpiła młoda mieszkanka Krasic Michalina Juchnik, która tradycyjnie zachwyciła publiczność fenomenalnym głosem.
>> DJ Maciej Juszczyk jak zawsze bawił i tych małych i tych całkiem dużych - do utraty tchu.
>> do późnych godzin nocnych grał później zespół „Magic Dance”, który przypomniał uczestnikom, jak niesamowicie można bawić się z zespołem grającym na żywo.

Festyn pt.:,, Bogactwo runa leśnego" odbył się dzięki środkom Gminy Mstów, za które dziękujemy Panu Wójtowi Tomaszowi Gęsiarzowi oraz Radnym Gminy Mstów. Myślimy, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Koło Gospodyń Wiejskich „Gwiazdeczki” w Krasicach

Wstecz