Sobota, 23 wrzesień 2023, imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
A- A+

Wystawa prac konkursu "Wiosenny Bukiet" / 2023-06-05

W Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie można obejrzeć wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac uczniów, wykonanych w ramach III Powiatowego Konkursu Plastycznego „Wiosenny Bukiet”.

>> Wystawa została przygotowana przez organizatorów konkursu - nauczycieli Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie: Aldonę Tomzik, Elżbietę Szczerbę, Agnieszkę Gajdę oraz Anitę Świtoń. Znajduje się na I piętrze Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, al. Jana Pawła II 126/130.  Będzie dostępna od 01.06.2023 r. do 30.06.2023r.

brzyszow_1

>> Konkurs Plastyczny „Wiosenny Bukiet” odbył się 12 maja 2023 r. w szkole w Brzyszowie - pod patronatem Starosty Częstochowskiego i partnerstwem Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie.
>> Nadrzędne celem konkursu: rozwijanie wyobraźni i wrażliwości plastycznej dzieci, prezentacja ich zdolności manualnych, wzbudzenie zainteresowania przyrodą i jej darami, a także doskonalenie umiejętności posługiwania się technika malarską.
>> W konkursie wzięło udział łącznie 40 uczniów klas I, II i III szkół podstawowych. Zadaniem uczestników było odwzorowanie przygotowanego przez organizatorów wiosennego bukietu, wykonanego z żywych kwiatów. W tym celu uczniowie mogli użyć dowolnej techniki malarskiej.

Wstecz