Czwartek, 02 maj 2024, imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola
A- A+

Sukces młodych piłkarzy z Mstowa / 2023-05-05

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mstowie zajęła I miejsce w XVI Mistrzostwach Regionalnych w piłce nożnej chłopców kategoria U-15 ,,Memoriał Bogdana Tylikowskiego”. Zawody rozegrane zostały w Widzowie w dniu 26.04.2023r. W finałowym turnieju udział wzięły reprezentacje szkół podstawowych z trzech gmin Powiatu Częstochowskiego: SP Widzów, SP Zawada, SP Kruszyna i SP Mstów.

zdjecie-2  dyplom
Wyniki drużyny SP Mstów:
Mstów – Kruszyna 8 : 0
Mstów – Widzów 3 : 2
Mstów – Zawada 8 : 0

Strzelcy bramek dla SP Mstów: Oliwier Zgrzebny 12, Dawid Szerszeń 3, Bartosz Baryś 1, Kacper Radecki 1, Igor Wawrzyniak 1, Mikołaj Małasiewicz 1.
Zawodnicy z mstowskiej szkoły zdobyli również indywidualne wyróżnienia: Królem Strzelców został Oliwier Zgrzebny (12 bramek), a tytuł Najlepszego Bramkarza zdobył Kacper Radecki (który w całym turnieju wpuścił tylko dwie bramki).

Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej w Mstowie: Bartosz Baryś, Oliwier Zgrzebny, Krystian Kempa, Dawid Banasiak, Igor Wawrzyniak, Dawid Szerszeń, Mikołaj Małasiewicz, Kacper Radecki, Kordian Reterski, Marcel Misztal, Filip Kopel.
Opiekunowie: Piotr Całusiński i Piotr Ujma

Gratulujemy młodym sportowcom wygranej i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.