Wtorek, 21 wrzesień 2021, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
A- A+

Wakacje z GOKiem / 2021-09-03

W okresie wakacyjnym Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie zorganizował dla dzieci zajęcia w plenerze oraz w pracowni plastycznej. Wspaniała aura sprzyjała szalonym i twórczym zabawom na rynku mstowskim.

- Blok zajęć balonowych dostarczył wielu wrażeń oraz radości. Balony wypełnione powietrzem można było dekorować i bawić się nimi. Natomiast balony wypełnione wodą służyły do gier i zabaw. Bitwa balonowa była niewątpliwie hitem tych wakacji. Dzieci mokre i szczęśliwe odkrywały tajniki fizyki (z wykorzystaniem wody w balonie) oraz zjawisko przyciągania ziemskiego.

- W plenerze odbyło się też kilka spotkań z malowaniem. Dzieci malowały wakacyjne graffiti na folkowej ścianie oraz obrazy na arkuszach papieru. Oprócz farb do malowania służyły kreda i mazaki. Powstało wiele ciekawych prac.

gok2

- Zajęcia wakacyjne w budynku GOKu poświęcone były bajkowej tematyce. Fragment bajki służył za inspiracje do działań plastycznych. Część z nich będzie kontynuowana i realizowana na zajęciach stacjonarnych. Dzieci mogły m.in. wykonać postać bajkową z plasteliny lub materiału. Powstało wiele barwnych postaci. Zabawa była wspaniała.

Wakacje minęły w kolorach lata i radości. Do zobaczenia za rok.

Info: Krzysztof Drynda - Dyrektor GOK Mstów
www.facebook.com/GOKwMstowie
www.gokwmstowie.pl

Wstecz