Oficjalna strona Gminy Mstów
Piątek, 19 lipiec 2024, imieniny: Wincentego, Wodzislawa, Marcina
A- A+

"Popołudnie dla Seniora" w Mokrzeszy / 2021-07-03

„Nie liczę godzin i lat” – pod takim hasłem odbyło się niedzielne spotkanie dla seniorów w Mokrzeszy. Impreza była zorganizowana 27 czerwca br. (na placu szkolnym) przez Koło Gospodyń Wiejskich „Iskierki” z Mokrzeszy, przy pomocy Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie. Patronat nad imprezą objął Wójt Tomasz Gęsiarz. Swoją obecnością zaszczyciła również Poseł na Sejm RP, Lidia Burzyńska.

Popoludnie-dla-Seniora_Mokrzesz-27_06_2021
W ramach programu:
- Dyrektor GOK Krzysztof Drynda, przy akompaniamencie pianisty Wojciecha Królikowskiego, zaśpiewał utwory z repertuaru Krzysztofa Krawczyka
- gościnnie wystąpiły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Mstowianki”
- dzielnicowy Bogumił Trejtowicz przeprowadził pogadankę o bezpieczeństwie.

Dla wszystkich seniorów Panie z KGW „Iskierki” z Mokrzeszy przygotowały pyszny poczęstunek. Przygotowane potrawy zachwyciły podniebienia, a występy były radością dla duszy.

iskierki-8
Słowa podziękowań od „Iskierek”:
- „Dziękujemy współorganizatorom spotkania: Wójtowi Gminy Mstów, mstowskiemu GOKowi oraz sponsorom: firmie WOSANA (reprezentowana przez Pana Rafała Kabacika) i Auto Złom Andrzej Bajor. Podziękowania również dla Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mokrzeszy Pani Magdaleny Całusińskiej za udostępnienie namiotu i ławek. Dziękujemy wszystkim za docenienie naszej pracy i skorzystanie z zaproszenia. Mamy nadzieję, że się Wam spodobało i że chętnie będziecie się z nami spotykać częściej.”

Wstecz