Czwartek, 07 grudzień 2023, imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
A- A+

Adam Markowski: dziękujemy! / 2019-03-04

Z dniem 28.02 br. pracę w Urzędzie Gminy Mstów oficjalnie zakończył Adam Markowski, Zastępca Wójta Gminy Mstów w latach 2010-2018. Adam Markowski w wyniku Wyborów Samorządowych 2018 został Radnym Powiatu Częstochowskiego, a przepisy zabraniają łączenia funkcji Radnego i Zastępcy.

Dziękujemy za owocne 8 lat działalności na rzecz rozwoju Gminy Mstów i życzymy wszelkiej pomyślności w dalszej karierze zawodowej!
a10

A oto co powiedział sam A.Markowski:
Mstowskie wspomnienia!
Po 8 latach pracy w Mstowie, czas się pożegnać. (…) Dziękuję swoim szefom: w latach 2010-14 Adamowi Jakubczakowi i od 2014 Tomaszowi Gęsiarzowi, pani Skarbnik Marii Skibińskiej, Sekretarzom: Wacławowi Panz i Sylwii Kuban. Dziękuję i pozdrawiam pracowników Urzędu Gminy i jej jednostek! Ukłony dla wszystkich radnych i sołtysów (szczególnie Mariana i Zbyszka).


Szanuję i będę mile wspominał mieszkańców gminy. Z wieloma się zaprzyjaźniłem. (…) Niezwykle cenię sobie te 8 lat - wiele się nauczyłem, miałem okazję poznać miejsca, ludzi i historię tego terenu. Myślę, że mieszkańcy gminy powinni być dumni ze swojej długiej i ciekawej historii oraz piękna terenów. Mam nadzieję że przyczyniłem się, by tak się stało, by Mstów był lepiej postrzegany na zewnątrz i rozwijał się turystycznie. Zostaną mapy, foldery, zdjęcia, filmy, imprezy i ...Mstowskie wspomnienia - nie tylko te w albumie ze starymi zdjęciami!

Wstecz