Wtorek, 21 wrzesień 2021, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
A- A+

Rodzinne pikniki szkolne / 2018-06-14

Piękna, słoneczna pogoda dopisała organizatorom i uczestnikom szkolnych rodzinnych pikników, które odbyły się w piątek, 8 czerwca w: Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Małusach Wielkich, Szkole Podstawowej w Kucharach oraz Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zawadzie.

 

Tego typu imprezy pokazują, jak radośnie, pięknie, a do tego rodzinnie można spędzać czas. Dla gości przygotowano wiele atrakcji. Odbywały się występy dzieci: wokalne, teatralne i taneczne. Prowadzone były także gry i zabawy ruchowe. Wsparciem dla podniebienia były m.in. domowe wypieki, przygotowane przez rodziców.

 

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynów.

 

p13

                           

 III Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej w Kucharach

8 czerwca 2018r. już po raz trzeci odbył się Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej w Kucharach.

Na samym wstępie odbyły się występy uczniów, w tym roku dzieci zaprezentowały bajkę pt. „Kopciuszek” oraz inscenizację z okazji Dnia Mamy i Taty „Kwiaty”. Jak zawsze dzieci wręczyły rodzicom upominki - w tym roku były to słodkie ciasteczka wykonane przez uczniów samodzielnie na warsztatach w Szkole Gastronomicznej.

Były również podziękowania dla Strażaków z OSP w Kucharach, za całoroczną współpracę. Odbył się pokaz pierwszej pomocy, przygotowany przez uczennice ze Szkoły Podstawowej w Mstowie pod kierunkiem pani Justyny Klimczak. Dzieci w czasie trwania pikniku zabawiała pani animator. Była również loteria fantowa, grill oraz słodki kącik z kawą i ciastem przygotowany przez rodziców  Odbyły się pokazy strażackie, a na zakończenie rozgrywki piłki nożnej - w których jak co roku brał udział Wójt Gminy Mstów, Tomasz Gęsiarz.

info: Aldona Tomzik, SP Kuchary

Wstecz