Sobota, 11 maj 2024, imieniny: Igi, Miry, Wladyslawy
A- A+

Dzień Dziecka z młodymi wędkarzami / 2018-06-06

W słoneczną sobotę, 02.06.2018r., pod patronatem Wójta Gminy Mstów, odbyło się kolejne święto wędkarskie w gminie Mstów, zorganizowane przez Mstowskie Stowarzyszenie Ochrony i Promocji Rzeki Warty dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. W zawodach spławikowych „Młody Wędkarz” wzięło udział 26 dzieci. W tym roku ryb nie brakowało i wielu zawodników mogło się poszczycić zdobyczą.

m12

Ostatecznie zawody wygrał Igor Derda (z wynikiem 2630 gr ryby), drugie miejsce zajęła Julia Szymocha (łowiąc 2610 gr ryby), na trzecim miejscu znalazł się Patryk Pietrzykowski - osiągając wynik 1240 gr. Wszystkie złowione ryby, w myśl regulaminu, po podliczeniu wyników wróciły do zbiornika. Zwycięzcy zajęli stosowne miejsca na podium i otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy pozostali uczestnicy również otrzymali nagrody rzeczowe. Udział dzieci w zawodach był bezpłatny.