Piątek, 23 lipiec 2021, imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy
A- A+

Nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających azbest / 2017-02-20

Informujemy, że Gmina Mstów w 2017 roku ma możliwość ubiegania się o pozyskiwanie dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, przy udziale środków z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu „System – Wsparcie działań ochrony środowiska i gospodarki wodnej realizowanych przez WFOŚIGW Część 1) Usuwanie wyrobów zawierających azbest”.
 

pobierz.php

 

W związku z powyższym ogłasza się nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających azbest. Realizacja złożonych wniosków będzie jednak uzależniona od uzyskanego dofinansowania. Dofinansowanie obejmuje 100% kosztów związanych z odbiorem, demontażem, transportem oraz unieszkodliwieniem wyrobów zawierających azbest z domów oraz obiektów należących do osób fizycznych.
W pierwszej kolejności usuwane będą pokrycia o najwyższym stopniu uszkodzenia.
 

 

Dofinansowanie nie obejmuje kosztów zakupu czy też montażu nowego pokrycia. Wszyscy zainteresowani usunięciem odpadów azbestowych w 2017r. proszeni są o zgłoszenie się do Urzędu Gminy w Mstowie, pok. 14, tel. 343284005 wew. 34.
Termin składania wniosków upływa 15.03.2017r.
 

 

 

 

Wymagane dokumenty:

  • wniosek o przystąpienie do projektu,
  • ocena stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest,
  • kolorowe zdjęcia obiektu, z którego zdejmowane będą odpady zawierające azbest lub zdjęcia zdemontowanych i zdeponowanych odpadów zawierających azbest – wraz z dokładnym pomiarem kubaturowym i opisem zawierającym adres nieruchomości na której one się znajdują.

 

 

Druki wniosku oraz druki oceny stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania odpadów zawierających azbest dostępne są w Urzędzie Gminy w Mstowie pok. 14 lub na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Gminy w Mstowie: www.mstow.pl

Dokumenty do pobrania:

DOC Ocena

DOC Wniosek bez demontażu

DOC Wniosek z demontaż

Wstecz