Wtorek, 21 wrzesień 2021, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
A- A+

KONCERTOWE ANDRZEJKI Z ALICJĄ MAJEWSKĄ I WŁODZIMIERZEM KORCZEM / 2016-11-30

W andrzejkowy, niedzielny wieczór Mstów zabrzmiał dźwiękami fortepianu Włodzimierza Korcza i pięknego głosu Alicji Majewskiej.

Ten bardzo ciekawy koncert zgromadził na hali sportowej Zespołu Szkół w Mstowie ponad 500 osób.

 

Duetu Alicja Majewska – Włodzimierz Korcz nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Artyści koncertują ze sobą już wiele lat i „wychowują” muzycznie kolejne pokolenia Polaków.

 

 

2016-11-11-koncert-07.jpg

 

Licznie zgromadzona w hali w Mstowie publiczność żywo reagowała i uczestniczyła w koncercie. Podczas wspólnego śpiewania Alicja Majewska podziękowała za wspaniałą współpracę i zapewniła, że pozytywnie zapamięta mstowską publikę.

 

2016-11-11-koncert-01.jpg

 

Dodatkową atrakcja był „występ – niespodzianka”. Dyrektor GOK w Mstowie, Krzysztof Drynda, wraz z p. Alicją wykonał utwór "Smutne do widzenia" jak to miało miejsce w "Szansie na sukces" kilkanaście lat temu.

Dodatkowo wszyscy zgromadzeni mieli okazję obejrzeć fragment programu i usłyszeć komentarz p. Alicji dotyczący tego nagrania.

 

2016-11-11-koncert-06.jpg

Artyści zostali tak mocno nagrodzeni brawami, że musieli wykonać krótki "bis".

 

 

Bardzo dobrze ocenione zostały przez muzyków warunki sceniczne i obsługa koncertu. W tym miejscu Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie kieruje słowa uznania i wdzięczność za współpracę wszystkim, którzy dołożyli starań w organizację tego wieczoru.

2016-11-11-koncert-08.jpg

 

To dzięki temu zaangażowaniu koncert stał się tak wspaniałym, muzycznym wydarzeniem. Serdeczne podziękowania dla władz samorządowych gminy Mstów, dyrekcji i pracowników Zespołu Szkół w Mstowie, wolontariuszy oraz sponsorów.

 

 

 

Relację nadesłał: Dyrektor GOK w Mstowie, Krzysztof Drynda


 

Wstecz