Środa, 17 sierpień 2022, imieniny: Zanny, Mirona, Jacka
A- A+

"MSTOWSKA NOC ŚWIĘTOJAŃSKA 2016" / 2016-06-28

Za nami „Mstowska Noc Świętojańska 2016”. Kilkanaście dni działań oraz szczególne zaangażowanie wielu osób pozwoliło na przygotowanie festynu o randze imprezy masowej.
Organizatorzy stanęli na wysokości zadania by ta impreza miała niepowtarzalny charakter i wysoki poziom.

2016-06-ns-07.jpg
Obiekt LKS „Warta” Mstów jest pięknym terenem rekreacyjnym, stanowiącym obszerny plac zieleni oraz utwardzonej kostką brukową powierzchni, gdzie znalazło się miejsce dla wszystkich stanowisk usługowych. 
Pierwszy raz impreza odbywała się od strony parkingu przy budynku klubowym – i zdało to egzamin !!

Mnóstwo atrakcji dla dzieci: „dmuchańce”, „bangi”, karuzela, wata cukrowa i popcorn. Na rozległym terenie ustawiono parasole i stoły dla strefy gastronomii. Dzięki temu wielu gości mogło usiąść i obserwować wydarzenia na scenie. 
2016-06-ns-04.jpg

A wszyscy mogli zobaczyć scenę i otoczenie imprezy w ogromnym TELEBIMIE, który obsługiwało kilka kamer.  A nad głowami latał DRON, który nagrywał „z lotu ptaka”.
2016-06-ns-02.jpg

Udogodnienia te sprawiły, że ten wieczór było świetną okazją do wypoczynku. Wszyscy fani spokojnie mogli bawić się w wyznaczonym dla nich sektorze pod sceną, a dla niektórych znalazło się także miejsce nawet na scenie i za nią, gdzie rozbłyskiwały nieustannie flesze aparatów. 
Wśród gwiazd wieczoru znalazły się młode talenty Mstowa – uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Znane już ze swojego zapału i młodzieńczego entuzjazmu Panie z Koła Gospodyń, zespół ludowy „Mstowianki”, akustyczny klimat zbudował zespół rockowy „Ampera”. 

2016-06-ns-05.jpg

Dziewczyny w rytmie Zumby rozgrzały wszystkich do występu Dr Maniany, który nie tylko lekkością i dźwiękami muzyki zwrócił uwagę wielu uczestników. Po tej dawce ruchu można było odpocząć wysłuchując monologu znanego satyryka Krzysztofa Piaseckiego, który swój występ wzbogacił dźwiękiem gitary. 
2016-06-ns-06.jpg

W ten sposób czas szybko minął i nad Mstowem rozciągał się już pogodny wieczór. Doskonała chwila by zadziałała magia świateł. Zaczęło się więc od WIANKÓW, które popłynęły z nurtem rzeki, wspaniałej salwy świateł sztucznych ogni, rozbłyskujących przy dźwiękach muzyki oraz pokaźnych rozmiarów OGNISKO. 
2016-06-ns-01.jpg

2016-06-ns-08.jpg

Wszystkie te atrakcje były ostatnią atrakcją przed koncertem gwiazdy wieczoru. Po zainstalowaniu się na scenie, z wielkim show rozpocząć się koncert grupy „Papa D”. 
 2016-06-ns-09.jpg
Kilkadziesiąt minut trwał wspaniały pokaz umiejętności wokalnych i instrumentalnych muzyków tworzących zespół. Nie zabrakło takich hitów jak „Tora, tora”, czy „Monaliza”. Po piosence na bis artyści poświęcili kilka chwil dla swoich fanów. 

Natomiast roztańczeni uczestnicy „Nocy Świętojańskiej” mogli jeszcze do godz.2 w nocy potańczyć razem z Dj Maćkiem oraz do muzyki serwowanej przez Dj Pjankersa.
 2016-06-ns-03.jpg
Dzięki współpracy m.in. firm obsługujących imprezę, pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie oraz Wójta Gminy Mstów, wielu mieszkańców Gminy i gości mogło wspaniale spędzić czas podczas  „Mstowskiej Nocy Świętojańskiej”. 

Do zobaczenia już za rok !!
Relację nadesłał: Krzysztof Drynda, Dyrektor GOK w Mstowie

Wstecz