Poniedziałek, 06 grudzień 2021, imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
A- A+

10-LECIE PARTNERSTWA PÓŁNOCNEJ JURY / 2015-11-30

W ubiegły piątek, w sali kinowej „Bajka” w Poraju, odbyło się Walne Zebranie Członków Partnerstwa Północnej Jury (PPJ), które było jednocześnie okazją do świętowania jubileuszu 10-lecia działalności stowarzyszenia.

Na tą ważną uroczystość licznie przybyli członkowie, jak i goście zaproszeni. Zebranie prowadziła Prezes Zarządu i Dyrektor Biura - Halina Palarz (na co dzień mieszkanka Mstowa - przyp.red.). W trakcie spotkania została zaprezentowana Strategia Rozwoju Lokalnego na lata 2014-2020.

 

2015-11-ppj-01.jpg

Niejednemu uczestnikowi uroczystości „zakręciła się łza w oku” podczas prezentacji dorobku 10-lecia stowarzyszenia PPJ. Wspominano pierwsze kroki działalności, obecne działania i plany na przyszłość.
W imieniu stowarzyszenia PPJ Prezes Halina Palarz podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w działalność organizacji, za okazane wsparcie i pomoc.
Również liczne wyrazy uznania i wdzięczności zostały przekazane na ręce Pani Prezes. Głos zabierali m.in. Wójt Gminy Mstów Tomasz Gęsiarz czy Przewodniczący Zarządu Związku Gmin Jurajskich, Adam Markowski.

2015-11-ppj-05.jpg

2015-11-ppj-03.jpg

Jubileusz 10-lecia uświetniły występy artystyczne: znakomitej artystki i gwiazdy międzynarodowej Krystyny Maciejewskiej oraz zespołu Szalonej Piątki Plus.

(źródło:  http://www.jura-ppj.pl/aktualnosci/600 )

Wstecz