Piątek, 03 maj 2024, imieniny: Marii, Antoniny
A- A+

XIV GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SOŁECTW O PUCHAR WÓJTA GMINY MSTÓW / 2013-10-02

Na stadionie "Warty" w Mstowie w niedzielę 22 września rozegrano  XIV Gminny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Mstów

Turniej wygrała drużyna Wancerzowa, która w emocjonującym finale pokonała ubiegłorocznego mistrza - Cegielnię 1:0. III miejsce w zawodach zajęły Kuchary po wygranej z Kłobukowicami. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami oraz dyplomami.

W rozgrywkach sołeckich uczestniczyło 8 ekip. Mecze eliminacyjne odbywały się w dwóch grupach: A i B, równolegle na dwóch boiskach.

Najlepszy strzelec - Andrzej Bogucki (Wancerzów), 5 bramek
Najlepszy bramkarz – Kamil Zgrzebny (Cegielnia)
Najlepszy zawodnik turnieju (MVP) – Tomasz Gęsiarz (Wancerzów)

Dodatkowo organizatorzy wyróżnili najbardziej utalentowanego młodego piłkarza -  Adriana Jurę (Kłobukowice, 13 lat).

Organizatorzy turnieju: Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie, Urząd Gminy Mstów oraz LKS "Warta" Mstów.