Wtorek, 21 wrzesień 2021, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
A- A+

Aktualności 2010

UROCZYSTA KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA / 2010-12-30

UROCZYSTA KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA

UROCZYSTA KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA REALIZACJE TEGOROCZNEGO PROJEKTU PT.: "AKTYWNA INTEGRACJA BEZROBOTNYCH GMINY MSTÓW"

W miniony wtorek, tj 28 grudnia w sali narad Urzędu Gminy odbyła się uroczysta konferencja podsumowująca realizacje tegorocznego projektu pt.: „Aktywna Integracja Bezrobotnych Gminy Mstów” realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mstowie. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany w ramach Priorytetu VII „Promocja integracji społecznej” Działanie 7.1 - Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 - Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

więcej

WYNIKI NABORU NA RACHMISTRZÓW SPISOWYCH / 2010-12-30

Dokonano wyboru rachmistrzów spisowych, którzy wezmą udział w Powszechnym spisie ludności i mieszkań w 2011 r. na terenie gminy Mstów. Wyboru dokonano spośród 12 ofert. Przy wyborze kierowano się przede wszystkim doświadczeniem w przeprowadzeniu spisu metodą elektroniczną tj. tegorocznym spisem rolnym.

więcej

STUDIUM DO WGLĄDU DŁUŻEJ / 2010-12-30

Biorąc pod uwagę, że termin wyłożenia do publicznego wglądu projektu zmian studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Mstów w dużej mierze przypadł na okres świąteczno – noworoczny, władze zdecydowały się na wydłużenie go do dnia 31.01.2011. Tym samym termin wnoszenia uwag do projektu, z którym zapoznawać się można w siedzibie Urzędu Gminy wydłużył się do 22.02.2011.
 

NOWA TWARZ W URZĘDZIE GMINY / 2010-12-29

Wójt Gminy Mstów – Adam Jakubczak powołał na stanowisko swojego zastępcy p. Adama Markowskiego. Nowy członek gminnych władz ma za sobą wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowej, w tym cztery kadencje zarządzania gminą Janów na stanowisku wójta. Adam Markowski jest z wykształcenia technikiem ogrodnikiem, specjalistą w zakresie zarządzania i marketingu oraz magistrem zarządzania europejskiego.

więcej

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA W SZKOŁACH / 2010-12-27

W okresie świąteczno - noworocznym placówki oświatowe w całej gminie organizują związane z Bożym Narodzeniem imprezy. Najczęściej są to przedstawienia jasełkowe połączone z dzieleniem się opłatkiem. Stały się one także okazją do pierwszych wizyt w szkołach dla przedstawicieli nowych władz.

więcej

PRZYWITAJMY NOWY ROK RAZEM / 2010-12-27

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy na pokaz sztucznych ogni, który odbędzie się w mstowskim rynku w nadchodzącą Noc Sylwestrową.

Efektowna choinka i inne bożonarodzeniowe ozdoby, które pojawiły się w mstowskim rynku to nie jedyne atrybuty świąteczno – noworocznego okresu, jakie przygotowano dla mieszkańców gminy. Już w noc sylwestrową odbędzie się bowiem pokaz sztucznych ogni. Warto zjawić się w rynku w tę wyjątkową noc już kilkadziesiąt minut przed północą, by w licznym (miejmy nadzieję) gronie, wyczekiwać nadejścia Nowego Roku. Zebranym życzenia złoży min. wójt gminy Mstów, Adam Jakubczak.

W WIGILIĘ URZĄD NIECZYNNY / 2010-12-23

W WIGILIĘ URZĄD NIECZYNNY

Gmina Mstów informuje, że w piątek, tj. 24 grudnia 2010 roku Urząd Gminy będzie nieczynny.

KOMUNIKAT W SPRAWIE ZMIANY CEN ZA WODĘ I ŚCIEKI NA 2011R / 2010-12-23