Piątek, 23 lipiec 2021, imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy
A- A+

PO Kapitał Ludzki 2010

"RÓŻNI, ALE RÓWNI"!

Zasada równości szans kobiet i mężczyzn.

Pobierz cały materiał TUTAJ

UROCZYSTA KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA

UROCZYSTA KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA

UROCZYSTA KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA REALIZACJE TEGOROCZNEGO PROJEKTU PT.: "AKTYWNA INTEGRACJA BEZROBOTNYCH GMINY MSTÓW"

W miniony wtorek, tj 28 grudnia w sali narad Urzędu Gminy odbyła się uroczysta konferencja podsumowująca realizacje tegorocznego projektu pt.: „Aktywna Integracja Bezrobotnych Gminy Mstów” realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mstowie. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany w ramach Priorytetu VII „Promocja integracji społecznej” Działanie 7.1 - Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 - Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

więcej

NA FINISZU...

W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Mstowie dobiega końca realizacja Projektu systemowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt.: „Aktywna Integracja Bezrobotnych Gminy Mstów” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

SZKOLEŃ CIĄG DALSZY...

W październiku 2010 r. zakończy się wiele szkoleń zawodowych realizowanych w ramach Projektu systemowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt.: „Aktywna Integracja Bezrobotnych Gminy Mstów” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

KOLEJNY KURS ZAWODOWY

KOLEJNY KURS ZAWODOWY ORGANIZOWANY W RAMACH PROJEKTU PT. "AKTYWNA INTEGRACJA BEZROBOTNYCH GMINY MSTÓW" TO KURS NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Kolejnym kursem zawodowym organizowanym w ramach projektu pt. „Aktywna Integracja Bezrobotnych Gminy Mstów” jest kurs nauki języka angielskiego . Zajęcia rozpoczęły się 23 sierpnia 2010 roku i są realizowane w każdy poniedziałek i środę w godz. 8.00 - 10.30 w pomieszczeniu zaadaptowanym na potrzeby realizacji projektu. Zajęcia potrwają do 3 listopada br.

więcej

KOLEJNE KURSY ...

W ramach projektu systemowego pt.: „Aktywna Integracja Bezrobotnych Gminy Mstów” realizowanego przez tut. Ośrodek Pomocy Społecznwej dnia 5 sierpnia br. zakończyły się zajęcia z psychologiem oraz warsztaty z doradcą zawodowym. Sześciu beneficjentów od 9 sierpnia wzięło udział w 30 godzinnym kursie „Podstaw obsługi komputera”. Tematyka zajęć obejmowała między innymi podstawy obsługi systemu operacyjnego, obsługę edytora tekstu w zakresie podstawowym. Uczestnicy kursu zapoznali się również z arkuszem kalkulacyjnym, tworzeniem prezentacji multimedialnych, obsługą Internetu i stron www oraz obsługą konta pocztowego email.

więcej

AKTYWACJA BEZROBOTNYCH W GMINIE MSTÓW

W Urzędzie Gminy od 12 lipca 2010 r. trwają zajęcia z psychologiem oraz doradcą zawodowym realizowane w ramach projektu systemowego "Aktywna Integracja Bezrobotnych Gminy Mstów" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkania beneficjentów odbywają się grupowo oraz indywidualnie 3-4 razy w tygodniu.

więcej

AKTYWNA INTEGRACJA BEZROBOTNYCH GMINY MSTÓW

W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Mstowie dnia 30 czerwca 2010 r. odbyło sie spotkanie inauguracyjne oraz promujące III edycję projektu systemowego pt.: „Aktywna Integracja Bezrobotnych Gminy Mstów” realizowanego w ramach Priorytetu VII, działania 7.1 poddziałania 7.1.1. „ Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej”. W spotkaniu wzięło udział 13 beneficjentów projektu, wójt gminy Pan Zbigniew Wawrzyniak, kierownik GOPS Pani Maria Kalota,, koordynator projektu Pani Marta Różycka oraz pracownik socjalny Pani Kamila Olszewska.

więcej