Niedziela, 23 luty 2020, imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
A+ A-

Aktualności

Teatr dla Gminy Mstów - spektakle w styczniu i lutym / 2017-12-11

Teatr dla Gminy Mstów - spektakle w styczniu i lutym
Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie oferuje promocyjne ceny biletów dla mieszkańców gminy Mstów. Osoby zainteresowane promocją proszone są o kontakt z kasą lub Działem Promocyjno-Literackim Teatru.
więcej

Św. Mikołaj na mstowskim rynku / 2017-12-09

Św. Mikołaj na mstowskim rynku

6 grudnia całą Polskę ogarnia szał prezentów i czerwony strój mikołajkowy. Już po raz kolejny na mstowskim rynku zawitał ten długo wyczekiwany gość - Święty Mikołaj i jego bajkowi pomocnicy. Mimo psotnej pogody w centrum Mstowa zrobiło się gwarno.

 

więcej

Otwarcie lodowiska / 2017-12-08

Otwarcie lodowiska
Wójt Gminy Mstów i Prezes Warty Mstów serdecznie zapraszają na oficjalne otwarcie gminnego lodowiska, które odbędzie się w sobotę 09.12.2017 o godz. 12:00 na obiekcie LKS Warta Mstów.

„E-region częstochowski” / 2017-12-07

„E-region częstochowski”
Stowarzyszenie do spraw Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Subregionu Północnego Województwa Śląskiego zaprasza do składania ofert na usługę dotyczącą eksploatacji, dostarczania (udostępniania) sieci telekomunikacyjnej światłowodowej oraz świadczenia publicznych usług telekomunikacyjnych na infrastrukturze informatycznej „E-region częstochowski”.
więcej

Cykl bezpłatnych warsztatów z narzędzi ICT / 2017-11-28

Cykl bezpłatnych warsztatów z narzędzi ICT
Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów z narzędzi ICT.
Ruszyła kolejna rekrutacja! Warsztaty kierowane są do wszystkich osób z terenu województwa śląskiego, które są zainteresowane poszerzaniem swojej wiedzy z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii w życiu codziennym i zawodowym oraz posiadają podstawowe umiejętności obsługi komputera.

 

więcej

Wojewódzki test sprawności syren alarmowych / 2017-11-24

Wojewódzki test sprawności syren alarmowych
Testy sprawności syren alarmowych używanych w systemie alarmowania i ostrzegania ludności są przeprowadzane regularnie. Kolejny test odbędzie się 28 listopada, w godzinach między 9.00 a 13.00.
więcej

Bezpłatne porady prawne dla ofiar przestępstw / 2017-11-13

Bezpłatne porady prawne dla ofiar przestępstw

Stowarzyszenie Pomocy Ofiarom Przestępstw ,,Etoh '' zaprasza mieszkańców gminy Mstów na bezpłatne porady prawne, świadczone przez prawników Stowarzyszenia - skierowane w szczególności do osób dotkniętych przestępstwem oraz dla osób niepełnosprawnych.

 

więcej

Bezpłatne kursy GZK do Mstowa 01.XI we Wszystkich Świętych / 2017-10-27

Bezpłatne kursy GZK do Mstowa 01.XI we Wszystkich Świętych

Gminny Zakład Komunikacyjny w Rędzinach informuje, że w dniach: 31 październik oraz 1 listopad br. będzie kursowała bezpłatna linia autobusowa: Rędziny Urząd Gminy - Mstów Rynek.

Linia będzie oznaczona literą "M". Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem jazdy.

 

więcej