Niedziela, 28 kwiecień 2024, imieniny: Piotra, Walerii, Witalisa
A- A+

XX Halowy Turniej o Puchar Starosty Częstochowskiego / 2024-03-15

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mstowie zajęła II miejsce w jubileuszowym, XX Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej, rozegranym 12.03 br. w Przyrowie.

>> W turnieju udział wzięły reprezentacje 9 szkół podstawowych z pięciu gmin Powiatu Częstochowskiego: SP Mstów, SP Koniecpol I, SP Koniecpol II, SP Janów, SP Lusławice, SP Garnek, SP Podlesie, SP Przyrów I, SP Przyrów II.

Wyniki drużyny SP Mstów:
Mstów - Przyrów II  3 : 0
Mstów - Janów         1 : 0
Mstów - Przyrów I    3 : 4
Mstów - Lusławice   2 : 0
zdj_4  dyplom-Przyrow
>> Organizatorzy każdej drużynie zapewnili słodki poczęstunek, a ponadto dla pierwszych trzech drużyn ufundowano nagrody. Mstowska drużyna poza pucharem za zajęcie II miejsca otrzymała oficjalna piłkę Mistrzostw Europy ,,Champions League” oraz bon upominkowy.

Bramki dla reprezentacji SP Mstów zdobyli: Dawid Kopcik - 4, Eryk Bartelak - 3, Aleks Palarz - 2.
Skład reprezentacji SP Mstów: Dawid Kopcik, Aleks Palarz, Kacper Całus, Karol Garus, Eryk Bartelak, Wiktor Trąbski, Alan Nocuń, Bartosz Cudny, Olaf Psiuk, Dawid Psiuk. Opiekun: Piotr Całusiński