Niedziela, 25 luty 2024, imieniny: Wiktora, Cezarego
A- A+

"Czas na grill" - otwarcie nowej altany w Zawadzie / 2023-05-22

Mieszkańcy Zawady mają nowe miejsce spotkań integracyjnych – drewniana altana, zakupiona z funduszu sołeckiego, została zamontowana na placu przy remizie OSP. Okazją do jej uroczystego otwarcia był niedzielny piknik, zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Jabłuszka”.

>> Drewniana altana ogrodowa (o wym. 4,5*5m) z domkiem narzędziowym (2,5*5m) może służyć jako miejsce integracji dla społeczności miejscowości Zawada – do imprez plenerowych czy występów dzieci (altana jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły w Zawadzie). Dach altany jest pokryty gontem bitumicznym, a ścianki pomalowane impregnatem.
altana-9  altana-6

>> Niedzielny piknik pn. „Czas na grilla” zorganizowały Panie z KGW „Jabłuszka” w Zawadzie. Rozpoczęcie sezonu grillowego w nowej altanie okazało się bardzo udane - wspaniałe towarzystwo, dobre jedzenie, mnóstwo śmiechu i zabawy! Odbył się nawet turniej piłki siatkowej.

altana-5  altana-7

- „Cieszymy się, że przyszliście i zaangażowaliście się w życie naszej małej lokalnej społeczności. Pozostaje nam mieć nadzieję na kolejne tak wspaniale popołudnia. Mamy już miejsce do spotkań, korzystajmy z niego i szanujmy je, by służyło nam jak najdłużej” – komentowały „na gorąco” członkinie Koła.

Wstecz