Niedziela, 25 luty 2024, imieniny: Wiktora, Cezarego
A- A+

„Jura Futsal CUP” / 2023-01-09

24 drużyny rywalizowały w dwudniowym turnieju „Jura Futsal CUP”, rozegranym w dniach 6-7 stycznia w hali sportowej w Mstowie.

>> 6 stycznia (piątek) swoje mecze rozegrali oldboje (+35). Wystąpiło osiem drużyn, zwycięzcą został zeszłoroczny triumfator, Irex Gaz Chorzów.
Wyniki i zdjęcia: https://lokalnapilka.pl/irex-gaz-chorzow-wygrywa-jura-futsal-cup-oldboy-35/?fbclid=IwAR07C8BqE-UtSvqtRw40XGIYiPTYmNoMCdnved-ccJUAg64pvqlIsQnkYXk

jurafutsal_2  jurafutsal_6


>> 7 stycznia (sobota) w siódmej edycji turnieju „open” wystąpiło 16 drużyn (po 4 w czterech grupach). Najlepszą ekipą rozgrywek okazała się drużyna RMF MAXX.
Wyniki i zdjęcia: https://lokalnapilka.pl/rmf-maxx-wygrywa-jura-futsal-cup-mstow-2023/?fbclid=IwAR39-MFdT2Y-gyxQW9m_P7UaY2ybAGwMbonatRJYwJq0GSIPAh6AWAfywDg

jurafutsal_12  jurafutsal_14

Turniej w Mstowie stał jak zwykle na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczą wyrównane wyniki. Mecze były bardzo emocjonujące, a zabawa przednia - o czym świadczyły uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, medale, piłki, a także atrakcyjne nagrody.
Dziękujemy organizatorom za to, że po raz kolejny w hali w Mstowie mogliśmy być świadkami tych renomowanych na Śląsku turniejów, świetnie zorganizowanych i stojących na bardzo wysokim poziomie.

Wstecz