Piątek, 23 lipiec 2021, imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy
A- A+

„Dzień Sportu i Zabawy" w Srocku / 2019-09-06

IMG_8634

FILM  - "Dzień Sportu i Zabawy" w Srocku

 

W sobotę 31.08.2019 roku w Srocku po raz czwarty z rzędu odbył się „Dzień Sportu i Zabawy", połączony z zawodami Nordic Walking (w ramach IX Jurajskiego Pucharu Nordic Walking).

Po raz kolejny uroczystość zgromadziła rekordowo dużą liczbę mieszkańców ze Srocka i z okolicznych miejscowości. Wszyscy przybyli mogli liczyć na dobrą zabawę oraz Fantoliadę z cennymi nagrodami (m.in. rowerem, ufundowanym przez sponsorów ze Srocka i firmę „erowery.pl”).

W wyścigu Nordic Walking wystartowało ponad 70-ciu zawodników. Wyniki: https://podkowa-janow.pl/2019/09/01/wyniki-6-etapu-jurajskiego-pucharu-nordic-walking/

IMG_8513

 

Na dzieci czekały:

- dmuchańce z wysoką ścianką wspinaczkową,

- pani Animatorka z licznymi konkursami,

- ścianka do malowania,

- dwa koniki,

- wata cukrowa, popcorn, lody.

Dużą atrakcją cieszyła się profesjonalnie przygotowana strzelnica sportowa. Można było spróbować m.in. grochówki i żurku (przygotowanych na kuchni polowej), chleba ze smalcem czy kiełbaski z grilla.

Po raz pierwszy uroczystość zakończyliśmy pokazem fajerwerków.

IMG_8597

 

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Srocka – sponsorom, którzy wraz z firmą „erowery.pl” ufundowali nagrodę główną.

Dziękujemy sponsorom:

Gminie Mstów, GOK w Mstowie, Demar, erowery.pl, CrosFit Częstochowa, Vitroszlif, Avao - stacja kontroli pojazdów, Zajazd Stacja Smaku Julianka, Intersum, Piekarnia Jędryka, Wosana, Sklep Spożywczy Anna Kowalczyk, Muscle Power, Activlab, Dom Seniora Nad Strumykiem w Częstochowie, Hula Kula, Oriflame, Etpol - Stacja paliw Wancerzów, Biuro Rachunkowe Gawron Katarzyna, Instal-Mont, Pewniak, Sklep spożywczy Lewiatan w Mokrzeszy, Przedsiębiorstwo ABT

 

Dziękujemy również wszystkim mieszkańcom Srocka, którzy przyczynili się do organizacji tej uroczystości - a było co zwozić, nosić i rozkładać - co widać na załączonym filmie i zdjęciach.

Organizatorzy „Dnia Sportu i Zabawy - Srocko 2019"

Informacja: Robert Misztal – Radny miejscowości Srocko

Wstecz