Piątek, 21 styczeń 2022, imieniny: Agnieszki, Jaros?awa
A- A+

Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie

Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie jest instytucją, która rozbudza zainteresowania kulturą. Poprzez sztukę edukuje oraz wychowuje dzieci i młodzież. GOK tworzy warunki rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego, pielęgnuje i popularyzuje tradycje.

GOK-logo_s

 

Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie prowadzi zajęcia, dzięki którym dzieci i młodzież rozwijają swoje zainteresowania i uzdolnienia. W ośrodku prowadzone są lekcje gry na instrumentach muzycznych: gitara klasyczna, keyboard, pianino i perkusja. Lekcje prowadzone są indywidualnie. Każdego roku przed świętami Bożego Narodzenia uczestnicy zajęć muzycznych nagrywają płytę z kolędami i pastorałkami.

Pracownia artystyczna GOK to miejsce spotkań młodych artystów. Tu poznają tajniki rzeźbiarstwa, rysunku i malarstwa. oraz techniki graficzne. Na wystawach w mini galerii można oglądać prace, które powstają w pracowni artystycznej.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie organizuje imprezy kulturalne, rozrywkowe i sportowe, a także koncerty, wystawy i konkursy plastyczne. Zaprasza ciekawych ludzi na spotkania z mieszkańcami gminy.
GOK w Mstowie współpracuje z innymi ośrodkami kultury powiatu częstochowskiego oraz angażuje się w projekty zewnętrzne.

 

Strona internetowa GOK: http://gokwmstowie.pl/

Wstecz