Niedziela, 09 maj 2021, imieniny: Bozydara, Grzegorza, Karoliny
A- A+

DZIEŃ DZIECKA Z KANONIKAMI / 2015-06-16

Niedziela, 7 czerwca była w Mstowie kolejnym wielkim świętem DZIECI. Już po raz drugi z okazji Dnia Dziecka klasztorne ogrody stanęły otworem dla najmłodszych i ich rodziców. Kanonicy Regularni Laterańscy we współpracy z Gminą Mstów zorganizowali „Dzień Dziecka z Kanonikami”.

Liczne atrakcje przyciągnęły prawdziwe tłumy.

Dmuchańce, kłady, pieczone kiełbaski, popcorn i wata cukrowa to tylko jedne z licznych atrakcji. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria z nagrodami, której kulminacyjnym momentem było losowanie nagrody głównej: wycieczki do Rzymu. Pogoda sprawiła, że wszystko skąpane było w promieniach słonecznych.

2015-06-festyn-k-01.jpg

Dzień dziecka jest oczywiście nie tylko dniem zabawy, ale też szczególnej modlitwy. Dlatego kolejny już raz uroczystej Mszy św. w intencji dzieci przewodniczył ks. Bp Antoni Długosz. Ks. Biskup jednocześnie dał wspaniały koncert religijnych pieśni w którym wtórowała mu schola dziecięca z naszej Parafii.

2015-06-festyn-k-101.jpg

Ten wspaniały dzień nie odbył by się gdyby nie zaangażowanie wielu osób. Dlatego jeszcze raz dziękujemy wszystkim sponsorom i życzliwym ludziom za pomoc i otwarte serca.


 

Dziękujemy w imieniu dzieci”.

 

Przeor CRL w Mstowie, Ksiądz Paweł Greń

Wójt Gminy Mstów, Tomasz Gęsiarz

Wstecz