Piątek, 18 czerwiec 2021, imieniny: Marka, Elzbiety
A- A+

Aktualności

I Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenny Bukiet” / 2021-05-05

I Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenny Bukiet”

Rozstrzygnięto I Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenny Bukiet”, zorganizowany w partnerstwie z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli WOM w Częstochowie.

 

więcej

Dzień Strażaka / 2021-05-04

Dzień Strażaka

Druhny i Druhowie, Strażacy! Z okazji Waszego Święta dziękujemy za wielkie zaangażowanie, godną podziwu ofiarność, odwagę, upór i konsekwencję w obliczu licznych zagrożeń, z którymi, często narażając własne zdrowie i życie, musicie się zmierzyć.

 

więcej

Premiera utworu "Pieśń o Skale" / 2021-05-03

Premiera utworu

W niedzielę 02 maja odbyła się muzyczna premiera ballady "Pieśń o Skale", w wykonaniu zespołu śpiewaczego KGW Mstowianki.

więcej

Maseczki trafią do mieszkańców / 2021-04-29

Maseczki trafią do mieszkańców

Starosta Częstochowski przekazał pierwszą transzę środków ochrony indywidualnej dla mieszkańców Powiatu Częstochowskiego.

 

więcej

Nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających azbest / 2021-04-27

Nabór wniosków na usunięcie wyrobów zawierających azbest

Ogłasza się nabór wniosków dla mieszkańców na usunięcie wyrobów zawierających azbest, w ramach dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

 

więcej

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci / 2021-04-27

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci

W tegorocznym finale wojewódzkiego etapu XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci na terenie woj. śląskiego wpłynęły 983 prace ze 129 szkół podstawowych. Tym razem hasłem konkursowym dla młodych twórców była sentencja: „Bezpiecznie na wsi mamy: od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.

 

więcej

„Miej kulturę, nie zaśmiecaj” / 2021-04-22

„Miej kulturę, nie zaśmiecaj”

Z okazji „Światowego Dnia Ziemi” Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, wspólnie z pracownikami Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, zorganizowali kampanię „Miej kulturę, nie zaśmiecaj” - pod patronatem Wójta Gminy Mstów.

 

więcej

Dzień Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej / 2021-04-22

Dzień Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej

Dzień Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej obchodzony jest w Polsce 02 maja. Z tej okazji, w Gminnym Ośrodku Kultury w Mstowie będą rozdawane biało-czerwone flagi dla mieszkańców, podobnie jak w ubiegłym roku. Wywieśmy je przed swoimi domami 02 maja!

 

więcej
Zobacz również: Archiwum