Czwartek, 25 luty 2021, imieniny: Wiktora, Cezarego
A+ A-

Montaż klimatyzacji w Przedszkolu w Wancerzowie / 2020-12-03

W Przedszkolu w Wancerzowie została zamontowana klimatyzacja. System jest dostosowany do obowiązujących wymogów – tak, aby pomieszczenia były odpowiednio schładzane i tworzył się bezpieczny mikroklimat dla dzieci.

Klimatyzacja staje się standardem w większości nowoczesnych budynków użyteczności publicznej. Nie inaczej dzieje się w takich obiektach, jak przedszkola. Prace przy montażu klimatyzacji w Przedszkolu w Wancerzowie odbyły się w listopadzie br., podczas nieobecności dzieci w placówce. Zainstalowano klimatyzatory we wszystkich trzech salach na parterze oraz w kuchni, a także na I piętrze (w sali gimnastycznej i w połączonej z nią sali).

przedszkole-wancerzow_klimatyzacja1

- Bardzo się cieszymy, że dzieci będą miały jeszcze bardziej komfortowe warunki do zabawy i nauki, a pracownicy do wykonywania swoich obowiązków. Zwłaszcza, że zbyt wysoka temperatura może powodować przegrzanie organizmu oraz skutkować złym samopoczuciem i osłabieniem koncentracji. Dziękujemy Panu Wójtowi i Radzie Gminy za wspieranie inwestycji na terenie naszego przedszkola – podsumowuje Dyrektor Przedszkola w Wancerzowie, Justyna Krauze-Cieślińska.

Wstecz