Wtorek, 19 marzec 2019, imieniny: Józefa, Bogdana
A+ A-

Dzień Kobiet w GOKu - koncert Wojciecha Gąssowskiego / 2018-03-12

Z okazji Dnia Kobiet w mstowskim GOKu wystąpił znany piosenkarz i kompozytor, Wojciech Gąssowski.

W piątek 09 marca br. artysta przypomniał licznie zgromadzonej publiczności (ponad 200 osób w kameralnej sali widowiskowej !!) swoje najbardziej znane przeboje, m. in.: "Gdzie się podziały tamte prywatki", "Zielone wzgórza nad Soliną" czy "M jak miłość".
 

w11


Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła artystę gromkimi brawami, na koniec żegnając Wojciecha Gąssowskiego owacją na stojąco.

 

w18a

 

Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie. Życzenia z okazji Dnia Kobiet – w imieniu swoim oraz Wójta Tomasza Gęsiarza – złożył Dyrektor GOK, Krzysztof Drynda. Każda z obecnych na koncercie Pań otrzymała również kwiaty z okazji swojego święta.

Foto: Zbyszek Derda
 

*************************************

w1

Wojciech Gąssowski - znany piosenkarz, kompozytor i gitarzysta. Od wielu lat jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów polskiej sceny muzycznej. W latach 60-tych i 70-tych XX wieku współpracował z wieloma zespołami m.in.: Czerwono-Czarni, Chochoły czy ABC. Największą sławę przyniosły mu jednak dwie solowe piosenki, które znają kolejne już pokolenia: „Zielone wzgórza nad Soliną" oraz „Gdzie się podziały tamte prywatki".
Jest też wykonawcą tytułowej piosenki do telewizyjnego serialu „M jak miłość".

Wstecz