Środa, 15 lipiec 2020, imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
A+ A-

Inwestycje

BOISKA PRZY URZĘDZIE JUŻ SĄ! / 2010-11-18

BOISKA PRZY URZĘDZIE JUŻ SĄ!

Jesień zbliża się ku końcowi, liście które przybierały ciepłych, przyjemnych dla oka kolorów opadają z drzew. Na tle tej listopadowej aury, intensywną zielenią oraz pomarańczą wyróżniają się ogólnodostępne boiska urządzone jako element kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Urzędzie Gminy.

więcej

W TYM ROKU BĘDZIE MOST NA WARCIE W JASKROWIE / 2010-10-21

W maju tego roku podczas powodzi, wody rzeki Warty zerwały pokład z mostu w ciągu ulicy Starowiejskiej w Jaskrowie. Po złożeniu wniosku do wojewody oraz przeprowadzonej wizytacji szkód przez pracowników Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach otrzymaliśmy informację, że gmina otrzyma pomoc finansową na remont w/w mostu.

więcej

ZAKOŃCZONO TERMOMODERNIZACJĘ SZKOŁY WE MSTOWIE / 2010-10-04

ZAKOŃCZONO TERMOMODERNIZACJĘ SZKOŁY WE MSTOWIE

Jak można zauważyć, szkoła w Mstowie otrzymała nowe oblicze. W ostatnim czasie wykonano termomodernizację ścian budynku oraz dachu. Prace te były dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Katowicach. Do tego zmieniono wygląd wejścia do szkoły. Gmina przeznaczyła również dodatkowe pieniądze na wykonanie nowej nawierzchni schodów wejściowych oraz zlikwidowanie asfaltu przed wejściem i ułożenie kostki brukowej.

więcej

WNIOSKI DO PROW ZŁOŻONE / 2010-09-22

WNIOSKI DO PROW ZŁOŻONE

Dnia 27 sierpnia minął termin składania wniosków do konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski w Katowicach w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich działanie „Odnowa wsi”. W tym terminie gmina Mstów złożyła trzy wnioski o dofinansowanie zadań w trzech miejscowościach.

więcej

CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA / 2010-09-09

CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO "CZŁOWIEK-NAJLEPSZA INWESTYCJA”

Całą treść można pobrać TUTAJ (*.pdf)

WYBRANE INWESTYCJE WYKONYWANE W BIEŻĄCYM ROKU W GMINIE MSTÓW / 2010-09-03

WYBRANE INWESTYCJE WYKONYWANE W BIEŻĄCYM ROKU W GMINIE MSTÓW

Zapraszamy do pobrania krótkiej prezentacji multimedialnej (*.pps) przedstawiającej wybrane inwestycje wykonywane w bieżącym roku na terenie Gminy Mstów.

więcej

BUDOWA CHODNIKA W UL. STAROWIEJSKIEJ W JASKROWIE / 2010-03-12

Rozstrzygnięty został przetarg na zadanie pn.„Budowa chodnika w ul. Starowiejskiej w Jaskrowie”. W ramach inwestycji powstanie chodnik z kostki betonowej od drogi wojewódzkiej, wzdłuż ogrodzenia szkoły o długości 207mb i szerokości 2m.

więcej

PARKING PRZY UL. TARGOWEJ W WANCERZOWIE / 2010-03-12

Rozstrzygnięty został przetarg na „Budowę parkingu z zielenią i małą architekturą oraz remont schodów wraz z budową oświetlenia parkingu i schodów” w Wancerzowie przy ul. Targowej (przy kościele).

więcej