Środa, 24 kwiecień 2024, imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
A- A+

Halowy turniej o Puchar Prezesa ŚZPN / 2021-01-18

16 stycznia 2021 r. w hali sportowej w Mstowie odbyły się trzy turnieje eliminacyjne w kategorii U-11 (rocznik 2010 i młodsi), w ramach halowego turnieju Interhall o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Szczegółowe wyniki turniejów, strzelcy bramek:

DOC Wyniki-turniejow-eliminacyjnych-U-11-Mstow-16_01_2021

Do turniejów eliminacyjnych przystąpiło 15 zespołów, które zostały rozdzielone na III turnieje eliminacyjne. Podobnie jak w kategorii o rok starszej zainteresowanie turniejem było o wiele większe.

UCZESTNICY: KS Skra Częstochowa, UKS Raków Częstochowa, KS Sokół Wręczyca Wielka, GLKS Lot Konopiska, GKS Czarni Starcza, LKS Płomień Częstochowa, UKS Ajaks Częstochowa, MKS Myszków, ULKS Polonia – Unia Widzów, LKS Warta Mstów, UKS Jurajskie Wilki Częstochowa, GKS Maraton Waleńczów, GLKS Gmina Kłomnice, MGLKS Liswarta Krzepice, KS Stradom Częstochowa

turniej_mstow

W I turnieju eliminacyjnym pierwsze miejsce przypadło GLKS Gminie Kłomnice, drugie miejsce zajął Płomień Częstochowa.

W II turnieju eliminacyjnym zawody toczyły się pod dyktando Ajaksu Częstochowa i Skry Częstochowa. Dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu pierwsze miejsce zajął Ajaks.

W III turnieju eliminacyjnym, chyba najbardziej emocjonującym (mimo kilku bezbramkowych wyników), w bezpośrednim pojedynku na zakończenie turnieju Sokół Wręczyca Wielka pokonał Lot Konopiska 2:1 i dzięki temu zajął pierwsze miejsce w końcowym rozrachunku.